Публічні закупівлі

 

 

Основною метою проведення закупівель Національного лісотехнічного університету України є забезпечення організації робочого та освітнього процесу, виконання фінансово-господарської діяльності та реалізації повноважень у сфері науки та освіти, що здійснюються Університетом згідно із законодавством України та Статутом.

Обсяги та номенклатура закупівель формується відповідно до річного кошторису, річного плану закупівель та змін до нього. Технічні та якісні характеристики визначаються з урахуванням оптимального співвідношення ціни та якості, загальноприйнятих норм та стандартів для предмета закупівлі, з дотриманням максимальної економії та ефективності.

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі розраховується відповідно до середньоринкових цін з урахуванням наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

Університет здійснює закупівлі товарів, послуг та робіт виключно на підставі та в межах Закону України «Про публічні закупівлі», інших підзаконних нормативно-правових актів у галузі публічних закупівель. Всі закупівлі публікуються у встановленому Законом порядку на сайті Уповноваженого органу Prozorro з урахуванням вимог . Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11.06.2020 № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі». Вся інформація про закупівлі зберігається на сайті Уповноваженого органу Prozorro у вільному доступі.

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper