Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський 19 травня 2023 року провів розширене засідання Вченої ради, яке відбулося напередодні Дня науки в Україні.

IMG 9376

На запрошення ректора університету Володимира Загорського особливим гостем засідання став голова Західного наукового центру Національної академії наук України, академік НАН України, професор Зіновій Назарчук.

Відповідно до порядку денного засідання присутні розглядали питання та приймали важливі рішення для ефективної діяльності НЛТУ України, які оприлюднюються в ухвалах Вченої ради. Окрім робочих питань Вченої ради, вручали атестати вчених звань, подяки та грамоти.

IMG 8763

Вітаємо переможців театрального конкурсу студентської творчості

“Весна лісотехніки”!

IMG 9372
IMG 9371

Команди чотирьох навчально-наукових інститутів НЛТУ України змагалися за кубок “Гран-прі Весни Лісотехніки 2023”. Заслужене перше місце отримала команда навчально-наукового інституту Деревообробних та комп'ютерних технологій і дизайну!

IMG 9298

Традиційно у третій четвер травня в Національному лісотехнічному університеті України відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

IMG 9307
IMG 9308

З нагоди двадцятої річниці від дня заснування Львівського університету бізнесу та права ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський взяв участь в урочистій частині Міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми науки і практики у світлі євроінтеграції, глобалізації і сталого розвитку” та від імені колективу НЛТУ України привітав колег-освітян зі святом.

IMG 9275 1

Нещодавно в Національному лісотехнічному університеті України для студентів було проведено адаптаціний курс “Мова на часі”, в межах якого відбулася презентація навчального посібника “УКРАЇНСЬКЕ НАУКОВЕ СЛОВОВЖИВАННЯ” професора НЛТУ України Ігоря РЕБЕЗНЮКА.

IMG 8970

Працюючи над книжкою 30 років, автор простудіював 145 наукових праць, що засвідчує глобальність викладеної теми, намагався врахувати всі вимоги щодо вживання і формування наукової мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Українського правопису 2019, чинних державних стандартів ДСТУ, рекомендацій науково-технічної комісії з питань термінології при Держстандарті України й інших стандартів.

Детальніше за покликанням: https://library.nltu.edu.ua/index.php/novyny/1672-movnyifront-prezentatsiya-navchalnoho-posibnyka-ukrayinske-naukove-slovovzhyvannya-ihora-rebeznyuka

erasmus

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги науково-педагогічних працівників НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Трансільванський університет м. Брашов 

(Transilvania University of Brasov, Румунія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для стажування

в Трансільванському університеті м. Брашов 

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)
(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття таких стипендій:

erasmus

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги науково-педагогічних працівників НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Трансільванський університет м. Брашов 

(Transilvania University of Brasov, Румунія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для стажування

в Трансільванському університеті м. Брашов 

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)
(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття таких стипендій:

  • чотири стипендії для стажування науково-педагогічних працівників тривалістю 7 днів. З них: 1 стипендія з періодом реалізації до 31.07.2023 р. та 3 стипендії з періодом реалізації до 31.07.2024 р.

Ректор Національного лісотехнічного університету України, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Загорський 25 квітня 2023 року провів чергове засідання Вченої ради, на якому присутні приймали важливі рішення для ефективної діяльності Університету.

IMG 8289

Відповідно до порядку денного засідання розглядали питання про:

  1. Присвоєння вченого звання професора кандидатурі доктора технічних наук Руслана Козака. З даного питання доповідав директор ННІ ДКТД, професор Володимир Маєвський. Для проведення таємного голосування обрано лічильну комісію у складі трьох осіб: професора Іона Дубовіча, доцента Бориса Бакая, доцентки Олександри Ванівської.
  2. Правила прийому на навчання до Національного лісотехнічного університету України в 2023 році та додатки до них. Доповідала відповідальний секретар Приймальної комісії, Ніна Березовська. Вчена рада Університету затвердила Правила прийому до Національного лісотехнічного університету України в 2023 році (з додатками до них) відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2023 року № 276, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 березня 2023 року за № 519/39575.
  3. Реалізацію Університетом системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (системи внутрішнього забезпечення якості). Доповідач – проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доцент Микола Борис.
  4. Освітні програми та навчальні плани підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностями Університету на 2023/2024 навчальний рік. Із даного питання доповідали директори навчально-наукових інститутів НЛТУ України.
  5. Показники критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження Університетом господарської діяльності у сфері вищої освіти. З даного питання доповідав проректор з науково-педагогічної виховної роботи та міжнародних зв’язків, доцент Микола Борис.
  6. Нормативно-правові документи діяльності Університету, зокрема: Положення про Науково-методичну раду НЛТУ України; Положення про розроблення силабусів навчальних дисциплін у НЛТУ України; Положення про систему забезпечення Національним лісотехнічним університетом України якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (систему внутрішнього забезпечення якості); Положення про репозитарій НЛТУ України; Положення про Оздоровчо-спортивний табір “Лісотехнік” НЛТУ України.
  7. Рекомендацію до друку рукописів підручників, навчальних посібників, монографій та збірників наукових праць. Доповідав керівник Редакційно-видавничого центру НЛТУ України Віталій Гураков.

На завершення засідання голова Вченої ради НЛТУ України Володимир Загорський подякував присутнім за активне обговорення та прийняття вагомих рішень, які оприлюднюються в ухвалах.

Національний лісотехнічний університет України у щорічному рейтингу українських вищих навчальних закладів за показниками даних наукометричної бази Scopus цього року суттєво покращив показники і піднявся на шість сходинок у порівнянні з попереднім роком, а отже, у списку “Топ-50 найкращих університетів України 2023 року” займає 32 місце!

IMG 8385top 50 fifty

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань. У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань. Зокрема, рейтинг складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року.

Ukrainian National H-index Ranking – незалежний міжнародний рейтинг, що направлений на оцінку наукової продуктивності вчених, дослідницьких груп та організацій в різних країнах, де Національний лісотехнічний університет України займає 71 місце з 433 вищих закладів освіти та наукових установ України.

ukrainian national forestry university

Рейтинг враховує сумарний показник індексу Гірша наукових установ України з урахуванням відомостей наукометричних баз даних та платформ Scopus, Web of Science та Google Scholar. На основі цих даних формується індикатор National H-index Ranking та відповідна ранжована позиція в рейтингу (Position). Ранжування організацій в Ukrainian National H-index Ranking відбувається шляхом оцінки продуктивності наукових досягнень, що робить рейтингові показники більш об’єктивними та консолідованими. Укладання рейтингових списків спрямоване на національний вимір науки, оскільки оцінює показники дослідницьких організацій всередині країни, щоб зміцнити внутрішню науково-публікаційну політику та продуктивність всередині країн для гармонійної їх репрезентації на міжнародній арені.

Вітаємо науково-педагогічних працівників НЛТУ України з вагомими досягненнями та бажаємо ще більших успіхів у подальшому!

Сторінка 1 із 41

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2023 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper