28 травня – вибори ректора Національного лісотехнічного університету України

Голосування відбуватиметься з 900 до 1500 год.

Вибори проводяться на виборчих дільницях:

• № 1 (м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 105 (1-й поверх, хол);
  • № 2 (Закарпатська область, м. Хуст, вул. Августина Волошина, 66 (читальна зала бібліотеки). На виборчій дільниці № 2 голосують виключно працівники та студенти Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу НЛТУ України.

До участі у голосуванні запрошуються:

• усі наукові, науково-педагогічні та педагогічні штатні працівникиусіх структурних підрозділів університету;
  • виборні представники з числа інших штатних працівників, які обрані працівниками структурних підрозділів відповідно до квот представництва;
  • виборні представники з числа здобувачів вищої освіти, які обрані здобувачами вищої освіти відповідно до квот представництва.

Для участі у голосуванні обов’язково мати при собі один з документів, що посвідчує особу (паспорт громадянина України (id-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України, військовий квиток, посвідчення працівника університету, студентський квиток).

З виборчими програмами кандидатів на посаду ректора університету можна ознайомитися на вебсайті університету за посиланням:

Під час голосування просимо дотримуватися протиепідемічних правил.

19 травня 2021 року

Головна виборча комісія