26-28 березня - ІX Міжнародна студентська конференція «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти»

26-28 березня 2021 року студентська рада ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проведе ІX Міжнародну студентську конференцію «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти». Захід буде проведений з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів!

Для участі у конференції необхідно до 2 березня 2021 року до 24:00 заповнити анкету та надіслати тези доповіді або статтю на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику! По завершенню учасники отримають сертифікат про проходження конференції!

Місце проведення заходу: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (вул. Сухомлинського 30, м. Переяслав, Київська область).

Харчування, проживання учасників, трансфер від міста Києва (Залізничний вокзал) до місця проведення заходу та у зворотному напрямку входить в організаційний внесок.

Посилання на реєстраційну форму