До уваги магістрів 5 курсу ННІ ЕЕМ НЛТУ України

erasmusОГОЛОШЕННЯ

До уваги магістрів 5 курсу ННІ ЕЕМ НЛТУ України

 Національний лісотехнічний університет України і

Університет сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока (Румунія)

 (Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară Cluj-Napoca)

оголошують додатковий конкурс на здобуття стипендії для проходження практики в Університеті сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА107) (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Додатковий конкурс оголошується на здобуття стипендії для навчання/стажування у весняному семестрі 2020-2021 н.р. за магістерською програмою «AGRIBUSINESS». 

До участі в конкурсі допускаються студенти 5-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: «Економіка» (освітні програми «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Міжнародна економіка», «Економіка підприємства»), «Менеджмент» (освітні програми «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»).

При формуванні Угоди навчання (додаток І) студентам потрібно вказати заплановану відповідність перезарахування дисциплін з програми навчання Університету Клуж-Напока в НЛТУ України за обраний семестр мобільності. 

При формуванні Угоди стажування (додаток ІІ) студентам потрібно вказати заплановану програму та дати стажування, кількість ECTS кредитів, знання, навички та компетентності, що будуть здобуті під час стажування та плани моніторингу/оцінювання (компонент Before the mobility в Угоді про стажування). 

При заповненні Угоди навчання консультуватись з координатором академічної мобільності у ННІ ЕЕМ (доц. Адамовський О.М.).  При формуванні Угоди стажування консультуватись з науковим керівником/координатором академічної мобільності у ННІ ЕЕМ.

Навчання/стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі: 

 • стипендія: 800 євро / місяць 
 • витрати на подорож: 180 євро.

Тривалість весняного семестру в Університеті сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока: березень-червень 2021 р.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ:

 1. Заява українською мовою із зазначенням обраної програми навчання/типу мобільності (див. додаток 2 “Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України” (надалі – Положення).
 2. Копія чинного закордонного паспорту.
 3. Letter of Intent ‒ мотиваційний лист мовою навчання/стажування.
 4. Curriculum Vitae ‒ біографічна довідка мовою навчання/стажування (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions).
 5. Довідка про успішність навчання англійською мовою (Transcript of Records). Для отримання довідки потрібно звернутися у дирекцію ННІ ЕЕМ (див. додаток 14 Положення).
 6. Довідка з місця навчання англійською мовою (Proof or enrollment). Для отримання довідки потрібно звернутися у дирекцію ННІ ЕЕМ (див. додаток 13 Положення).

У зв’язку з організаційними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,  отримати довідки з дирекції ННІ ЕЕМ можна шляхом надсилання запиту на електронну адресу: доц. Адамовський О.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

       7. Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1-го року до встановленого терміну подання документів).

 У випадку відсутності сертифікату незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікату, виданого кафедрою іноземних мов НЛТУ України за результатами складання раніше проведених іспитів, до пакету документів додавати довідку про знання іноземних мов  (Language Assessment Sheet), заповнену за результатами самооцінки.

Вимоги щодо знання мови: мінімальний рівень – В1, рекомендований рівень – В2.

       8. Проект Угоди навчання (додаток  І) або Угоди стажування (додаток ІІ) із заповненим компонентом Before mobility .

До участі в конкурсі допускаються лише ті кандидати, які надали повний пакет документів.

Скановані копії документів, складені у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язківЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Назва файлу: NameSurname380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно iз закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа: NameSurname380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі – до 13.00 год. 23 листопада 2020 року (понеділок).

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Співбесіда з презентацією тривалістю 5-7 хв. іноземною мовою (мовою навчання/стажування) на довільну тему за фахом. Співбесіда відбудеться дистанційно (ZOOM). Усі претенденти, які подали документи, отримають посилання для проходження співбесіди.
 2. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання протоколу засідання із загальним рейтингом всіх претендентів та номінаційних листів.

Рейтинг студентів визначається конкурсною комісією НЛТУ України на основі таких критеріїв:

      а) рівень компетентності, мотивації та комунікації за фахом іноземною мовою, продемонстрований під час співбесіди (50%);

      б) середній рівень успішності за час навчання (50%).

      4. Прийняття рішення Університетом сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини Клуж-Напока.
      5. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.
      6. Тристороннє погодження Угоди про навчання/стажування (див. Додатки).
      7. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України».

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Додатки:

 1. Угода навчання для студентів.
 2. Угода стажування для студентів.
 3. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.
Last modified on Вівторок, 17 листопада 2020 13:23

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр комунікації

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper