НЛТУ - ПЕРШИЙ серед "Зелених університетів" України

У 2018 році НЛТУ України вперше увійшов в міжнародний рейтинг UI Green Metric World University Ranking і зайняв 1 місце серед українських вузів. А серед освітніх установ світу НЛТУ України посідає 197 позицію. У цьому році в рейтингуванні брало участь 719 університетів з 81 країни.

result ukraine 2018

19 грудня 2018 року Університет Індонезії (UI) опублікував результат UI GreenMetric World University Rankings 2018. Рейтинг був оголошений на інтерфейсі Balai Sidang UI Ректором університету Індонезії, професором Dr. Ir. Muhammad Anis, M.Met і головою UI GreenMetric, професором Prof. Dr. Riri Fitri Sari, M.Sc., MM.. У церемонії також взяли участь представники Міністерства навколишнього середовища і лісового господарства та Міністерства досліджень та вищої освіти Республіки Індонезія. Green Metric World University Ranking складається Університетом Індонезії з 2010 року. У числі експертів рейтингу - фахівці, які беруть участь в інших престижних міжнародних рейтингах - Webometrics, HEEACT, Educational Policy Canada.

Certificate of UI GreenMetric World University Rankings 2018

UI GreenMetric World University Rankings є першим і єдиним рейтингом університетів у світі, який вимірює зобов'язання кожного університету щодо розробки "екологічно чистої" інфраструктури. У рейтингу розглядаються 6 критеріїв - це інфраструктура та площі зелених насаджень на території кампуса, показники споживання та економії енергії, раціонального використання водних ресурсів, зберігання і переробки відходів, використання екологічно чистих транспортних засобів, а також освіти. У рейтингу враховуються такі критерії, як загальне ставлення кампуса до природного середовища, навчальні курси з екологічної проблематики, дослідницькі проекти, націлені на вивчення питань екології, число опублікованих наукових робіт з питаннями сталості.

result summary 2018

Для полегшення співпраці між університетами-учасниками в 2017 році була створена мережа UI GreenMetric World University Ranking (UIGWURN). На сьогоднішній день і ній вже існує 27 національних координаторів з 25 країн Азії, Європи, Австралії та Америки. Ці національні координатори успішно провели національні майстеркласи в своїх країнах. Наступний міжнародний семінар відбудеться 14-15 квітня 2019 року в Університетському коледжі Корка, Корк, Ірландія.

Координатори рейтингування в НЛТУ Володимир Яркун - старший викладач кафетри ІТ, керівник центру веб-комунікацій та Оксана Іванишин - керівник відділу фандрейзингу протягом тривалого часу збирали, аналізували та опрацьовували критерії та показники сталості НЛТУ України і внесли їх до інформаційної системи UI GreenMetric World University Rankings. До підготовки матеріалів для участі в рейтингуванні долучилися колеги з кафедри Екологічної економіки - Людмила Максимів та Людмила Загвойська та інженер центру веб-комунікацій Юлія Гербут. Зібранням доказів до кожного показника в запитальнику займалися Мар'ян Опришко, Володимир Стоколоса та Юрій Сомик - студенти ННІ ДТД спеціальності Комп'ютерні науки.

Володимир Яркун

Last modified on Вівторок, 17 грудня 2019 13:23