Міжнародний студентський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ) буде проведено Міжнародний студентський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge» (далі – Конкурс) за напрямами:

• «Start-up. Tour»;
  • «Start-up. Hospitality»;
  • «Start-up. Restaurant».

Мета Конкурсу - підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, активізація науково-дослідної роботи студентів, розвиток і посилення підприємницького духу студентської молоді.

Терміни проведення Конкурсу:

І етап – до 1 березня 2023 р. - у закладах вищої освіти конкурсна комісія відбирає не більше двох кращих бізнес-ідей.

До 11 березня 2023 р. заклади вищої освіти надсилають відібрані стартап-проєкти на адресу ДТЕУ: вул. Кіото, 19, м. Київ, 02156, Україна та на електронну скриньку Конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

II етап - 29 березня – фінал Конкурсу у ДТЕУ - оцінювання стартаппроєктів конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту стартапбатлу (у дистанційній формі, відеоконференція).

Детальніше з умовами проведення Конкурсу можна ознайомитись за покликанням https://knute.edu.ua/blog/read/?pid=44655&uk.

Координатори конкурсу:

Жученко Валентина Григорівна – заступник декана з науковометодичної роботи, канд. екон. наук, доцент кафедри туризму та рекреації, тел.: +380 (63) 392 62 23.

Хлопяк Сергій Васильович – канд. екон. наук, доцент кафедри туризму та рекреації, тел.: +380 (50) 381 59 50.

Компанець Катерина Андріївна – канд. екон. наук, доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу, тел.: +380 (67) 888 37 91.