Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» запрошує співробітників Вашого навчального закладу на підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, а також короткострокові семінари та тренінги. Ми маємо багаторічний позитивний досвід співпраці з навчальними закладами різних рівнів освіти.

Ознайомтеся, будь ласка, з переліком вебінарів, що відбудуться в лютому-березні поточного року:

• Інформаційно-комунікативні технології. Створення дистанційного курсу на LMS Moodle
  • Авторський тренінг «Лідерський ринг» (рекомендовано для керівників навчальних закладів, їх заступників)
  • Створення інклюзивного простору в закладі освіти
  • Англійська мова за професійним спрямуванням
  • Effective Presentations: майстерність публічного виступу; техніка створення сучасної презентації
  • Основи управлінської компетентності
  • Психологічні основи педагогічної саморегуляції
  • Майстер-клас «AppSheet: Створення мобільного додатку за одну годину».

Детальна інформація про тренінги доступна за посиланням на нашому сайті: https://www.mipk.kharkiv.edu/teacherstraining.

Last modified on Понеділок, 30 січня 2023 10:10