Народний ансамбль народного танцю «Полонина» Національного лісотехнічного університету України

polonynaСенс життя не в тому,
щоб чекати, коли закінчиться гроза,
а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем.
(Вівіан Грін)

Народний ансамбль танцю «Полонина» НЛТУ України створений у жовтні 1983 року. Вже через три роки плідної праці за високу виконавську майстерність колективу присвоєно звання «Народний», в 1986 році.

Засновником і першим керівником колективу є Олег Голдрич, український хореограф. Продовжила діяльність Олега Семеновича його учениця Оксана Коваль, яка  вже тринадцять років є керівником ансамблю. Оксана Михайлівна зуміла зберегти всі постановки Олега Голдрича та поповнила репертуар власними доробком.

У репертуарі колективу близько 30 хореографічних номерів. Більшість з них – це танці регіонів України: Прикарпаття, Буковини, Бойківщини, Гуцульщини, Закарпаття, Центральної України, а також польські, німецькі та грецькі танці.

За роки існування ансамбль є неодноразовим лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів, учасником різноманітних концертів та благодійних акцій. Побував на міжнародних фольклорних фестивалях у Польщі, Франції, Португалії, Італії, Чехії, Німеччині, Туреччині, Болгарії, Грузії. Веде тісну співпрацю із німецьким та грецьким товариством у Львові.

Кожен виступ Народного ансамблю танцю «Полонина» НЛТУ України це неперевершене дійство. Майстерність учасників колективу, яскравість костюмів, запальна музика зачаровує і заряджає гарним позитивним настроєм кожного.

Ми у facebook: https://www.facebook.com/groups/polonyna

Last modified on Середа, 18 листопада 2020 09:22