16 лютого 2022р. - Дедлайн VІІІ конкурсу "Sсholarship в Україні"

У VІІІ конкурсі "Sсholarship в Україні" переможцю надається грант на навчання у розмірі 15 000 грн. Грант можна використати на сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів. Студенти, які посядуть 2 і 3 місце отримають грошові сертифікати на 4000 грн та 2000 грн відповідно.

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може здобувач освіти 1-5 курсу (в т.ч. і магістри), незважаючи на фаховий напрям навчання.
Студенту необхідно написати аналітичну статтю на запропоновану організаторами тему та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .ua для оцінки журі.
Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінці проєкту грантонадавача:
  • І грант з теми «Промоакційний маркетинг — міф просування чи невід’ємна частина виживання у конкурентній боротьбі на ринку?» детальніше за посиланням https://promocodius.com/ua/konkurs
Готові роботи приймаються до 16 лютого 2022 року. Захист робіт буде проведено онлайн у ZOOM.
Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні», можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.

Заздалегідь вдячні за підтримку нашого соціального проєкту "Sсholarship в Україні"  щодо мотивування української молоді! Зараз це особливо важливо, щоб до участі у проєкті долучалися якомога більше грантонадавачів.
Просимо надати офіційну відповідь на вихідний лист №56 від 26.10.2021.

З повагою,
Юлія Валуєва
керівник проєкту “Scholarship в Україні"
тел.: + 380 67 622 62 82