Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube vk 

 

 

 

 

Конференції

BUP Teachers Conference “Sustainable Tourism for Development” 19-22 March 2017 in Zhovkva, Lviv Region,Ukraine The short summary of the report/presentation will be published before the...
IDS 2017 – 37-ий Міжнародний Стоматологічний Форум, який відбувається у місті Кельн (Німеччина) раз у два роки. ...
The theses of the reports will be published before the conference. The theses of the reports should be up to 3 pages, format A4,font TimesNewRoman 12 pt, line-to-line spacing 1,5, margins: all ...
Ппроводять: Університету Кардинала Стефана Вишинського; Польська Академія Наук, Fundacja ADD, Студіум Східної Єв...
Місце та час проведення: м. Полтава, 9 – 10 лютого 2017 року Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський...
Місце проведення: м. Тбілісі, Грузія Час проведення: 02 – 06 квітня 2017 року Реєстрація та організаційний вн...

Стажування

Шановні викладачі та аспіранти!  Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на науково-педа...
Шановні науковці, викладачі та аспіранти!  Запрошуємо бажаючих долучитися до групи, яка виїжджає на ст...
Дати проведення: 05 – 11.03.2017 р. Дедлайн реєстрації: 01 лютого 2017 р. Місце проведення: Західно-Фінляндський ...
Дати проведення: 05 – 11.03.2017 р. Дедлайн реєстрації:  29.01.2016 р. Місце проведення: Західно-Фінляндський Колед...
Проводять: Університет Кардинала Стефана Вишинського; Польська Академія Наук, Fundacja ADD, Студіум Східної Євр...
Вартість: 2500 грн  – тренінговий курс та  125 євро (стажування в Європі).  Дати:  27 – 29 січня 2017 (курси) + 12 &...

CANactions вдев’яте проводить Конкурс проектів для молодих українських архітекторів

Конкурси

Youth Comp 2017 v2Освітня платформа CANactions оголошує про початок Конкурсу проектів молодих архітекторів України "Youth Competition 2017". До участі в Конкурсі запрошуються студенти та випускники архітектурних факультетів українських ВНЗ віком до 35 років. Переможці отримають можливість безкоштовно навчатись у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина) та взяти участь у серії воркшопів Європейської Архітектурної Студентської Асамблеї [EASA] у Данії цього літа.

Учасниками можуть стати громадяни України до 35 років, що на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра архітектурних факультетів ВНЗ України за фахом Архітектор. Проекти на конкурс можна подати з 16 лютого до 23 квітня 2017 року, а переможців буде оголошено 2 червня 2017 року в рамках десятого міжнародного архітектурного фестивалю CANactions. Вичерпна інформація та умови на сайті конкурсу: http://www.festival.canactions.com/youthcompetition

Вперше конкурс був ініційований у 2009 році Інститутом архітектури в Дессау (DIA/Німеччина) і став для українських студентів професійною можливістю почерпнути європейський досвід. Завдяки конкурсам минулих років 21 молодий архітектор отримав нагоду навчатися в магістратурі Інституту архітектури в DIA на пільгових умовах.

Окрім DIA, який був і залишається незмінним партнером, реалізувати конкурс допомагають Європейська урбаністична проектна лабораторія Stadslab, Німецьке архітектурне Buro Happold, літній австрійський університет Каринтія, представництво Фонду ім. Г. Бьолля в Україні, платформа для європейської архітектури Wonderland, фестиваль IFAC (International Festival of Art and Construction), EASA (Europe Architecture Students Assembly), незалежна міжнародна освітня платформа в сфері архітектури та дизайну HelloWood.

Контактні особи:

Марго Дідіченко, координатор конкурсів CANactions, competition@canactions.com

Петро Задорожний, координатор комунікацій CANactions, pr@canactions.com

 

Конкурс "Видатні Українці Канади"

Конкурси

IMG 0769Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України.

Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Вклад наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити.

Саме тому, з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та запрошує усіх охочих долучитися.

Фіналісти з України отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяльністю українських організацій та проведення тренінгів з лідерства.

До участі у конкурсі допускаються:

  1. Учні старших класів (9-12 клас);
  2. Студенти 1-3 курсів вищих навчальних закладів та коледжів.

Детальну інформацію про конкурс, вимоги до учасників можна отримати на сайті O.W.L. 

http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrayinci-kanady

Або написавши листа на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Польща) запрошує вас взяти участь у написанні колективної монографії

Конкурси

VishaShcolaPolchca

PRZEMIANY W NOWOCZESNYM SPOŁECZEŃSTWIE:

ASPEKTY SPOŁECZNE, EKONOMICZNE I HUMANITARNE

(Transformations in contemporary society: social, economic and humanitarian aspects /

Трансформації в сучасному суспільстві: соціальні, економічні та гуманітарні аспекти / Трансформации в современном обществе: социальные, экономические и гуманитарные аспекты)

Детальніше...

 

Зимовий міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів

Конкурси

konkursgraphicsЗапрошуємо Вас взяти участь у дистанційному бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, який пройде з 25 січня по 12 лютого 2017 року.

Професійне журі конкурсу, до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначить переможців у кількох номінаціях.

Номінації конкурсу з веб-дизайну: 
• "Краща графічна реалізація",
• "Краща програмна реалізація".
• "Краще інформаційне наповнення".
Номінації конкурсу комп'ютерної графіки: 
• "Краща 2D растрова графіка", 
• "Найкраща 2D векторна графіка", 
• "Найкраща 3D-графіка".
Номінації конкурсу з комп'ютерної анімації: 
• "Краща GIF-анімація", 
• "Краща Flash-анімація", 
• "Краща 3D-анімація".

Тему завдання буде розміщено на сайті конкурсу 25 січня.
Учасникам конкурсу необхідно виконати роботу на задану тему (з 25 січня по 12 лютого 2017) і відправити її до оргкомітету конкурс

 

Всеукраїнська конкурсна програма "Кращий студент України - 2016"

Конкурси

bestStudentUkraineШановні студенти! За ініціативи Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська республіка” у жовтні-листопаді 2016 року планується проведення в регіонах України регіональних етапів Всеукраїнської конкурсної програми “Кращий студент України – 2016” (проект положення: http://studrespublika.com/vmgo/student.php).

Метою програми є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

Враховуючи соціальну та творчу спрямованість програми, її культурно-просвітницьке та консолідуюче значення для українського студентства, просимо Вас надати організаційну підтримку проведення конкурсу.

Просимо поінформувати студентів про проведення зазначеного конкурсу та сприяти їх участі в ньому.

За детальною інформацією про конкурс та вимоги до учасників можна ознайомитися на веб-сайті Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська республіка”: www.studrespublika.com або дізнатися у координатора мережі О.С. Щерби: тел. (095) 271 28 27, (044) 529 13 75, е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Конкурси

yatsukPetroПро проведення XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів

На виконання Указу Президента України від 9 листопада 2007 року №1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», наказу Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року №168 «Про затвердження Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», листа Міністерства освіти і науки України від 12 вересня 2016 року №1/11-13227 та з метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, національно-патріотичного виховання молоді та підвищення рівня знань студентів з української мови

НАКАЗУЮ:

1. Провести XVII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) дл студентів вищих навчальних закладів Львівської області:

         1.1. 1-й етап – у листопаді 2016 року – у вищих навчальних закладах;

         1.2. 2-й етап (обласний) – 10грудня 2016 року – серед студентів вищих навчальних закладів – у м. Львові;

         1.3. 3-й етап (підсумковий) – у 2017 році– у м. Львові.

         2. Затвердити склад оргкомітету та журі обласного етапу Конкурсу серед студентів вищих навчальних закладів (додається).

3. Деканату філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка (С. Пилипчук) спільно з Інститутом післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка (Ю. Занько) до 6 грудня 2016 року підготувати завдання з української мови для проведення Конкурсу.

4. Оргкомітету забезпечити організаційно-методичну роботу із залучення студентів до участі в обласному етапі XVIIМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.    

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

 

Конкурс «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA»

Конкурси

DiamondChallengeНа виконання листа Мінмолодьспорту України №8726/3.2 від 17.10.2016 та заступника голови облдержадміністрації  від 19.10.2016 інформуємо про конкурс «Diamond Challenge for High School Entrepreneurs USA» спрямований на підтримку молодіжних підприємницьких проектів.

До участі в конкурсі приймаються проекти від команд у складі 2-4 осіб, з яких одна особа розмовляє англ. мовою. Вік учасників: 16-18 років. Реєстрація команд до 20 листопада 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org/ .

Конкурс відбудеться у два етапи. Перший проходитиме в Україні, в якому учасники змагатимуться за приз 1 000 доларів та поїздку до США.  Другий етап відбудеться в США, в рамках якого учасники змагатимуться за головний приз 10 000 доларів.

Прийом письмових бізнес-проектів триватиме до 20 грудня 2016 року на сайті http://diamondchallenge.org/. Контактна особа Ірина Романенко, тел (050) 580 63 96, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  .

 

Програма «Львів науковий»

Конкурси

lviv convention18 жовтня у Львові стартувала Програма «Львів науковий», метою якої є розвиток наукового потенціалу міста, а також розвиток сфери ділової гостинності шляхом проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.
На 2016 рік передбачено фінансування Програми у розмірі 500 тисяч гривень. 
З них 250 тисяч гривень – на конкурс соціально-наукових проектів та ще 250 тисяч гривень – на премії талановитим вченим. 
Учасників оцінюватимуть за критеріями, зазначеними в положенні Програми. Детальніше з Програмою можна ознайомитись, прочитавши текст ухвали №932 від 15.09.2016 «Про затвердження Програми «Львів науковий» на 2016-2017, що доступний за посиланням:http://bit.ly/2dgEOmf.

Форма заявки на участь у конкурсі соціально-наукових проектів доступна за посиланням: http://bit.ly/2emoJgI. Форма заявки на участь у конкурсі на премію для талановитих вчених – за посиланням:http://bit.ly/2ex2Uxm.


Заявки можна надсилати на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду m.ua, або занести особисто за адресою площа Ринок, 1, кімната 416. 
Прийом документів триватиме до 18 листопада.

http://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/science/235123-u-lvovi-tryvaie-pryiom-zaiavok-na-uchast-u-prohrami-lviv-naukovyi-talanovyti-vcheni-ta-naukovi-konferentsii-otrymaiut-dofinansuvannia-z-mista

 

Міжнародний конкурс дипломних робіт і проектів 2016

Конкурси

logo bstu vПриглашаем студентов Вашего университета принять участие в открытом международном конкурсе дипломных работ и проектов 2016 года среди высших учебных заведений лесного профиля государств-участников СНГ по специальностям «Лесоинженерное дело», «Технология деревообрабатывающих производств», «Машины и оборудование лесного комплекса».

Основными задачами открытого международного конкурса дипломных работ и проектов являются: содействие укреплению дружеских связей молодежи - студентов и выпускников лесных факультетов высших учебных заведений государств-участников СНГ; развитие интеллектуального творчества и научных способностей студентов лесных факультетов, содействие их дальнейшему профессиональному росту как специалистов лесного хозяйства; активизация деятельности педагогических коллективов и ученых лесных факультетов высших учебных заведений государств-участников СНГ в различных направлениях и формах организации учебной и научно-исследовательской работы студентов; стимулирование деятельности, педагогических коллективов лесных факультетов высших учебных заведений по развитию способностей одаренных студентов.

Участниками международного конкурса являются выпускники 2015-2016 годов (специальностей «Лесоинженерное дело», «Технология деревообрабатывающих производств», «Машины и оборудование лесного комплекса») высших учебных заведений государств- участников СНГ (до трех дипломных работ (проектов) от ВУЗа).

Дипломные работы и проекты предоставляются на конкурс в электронном виде (в формате pdf или doc, rtf) по электронной почте в виде одного файла (каталога) или в печатном виде (при невозможности предоставления дипломной работы (проекта) в электронной форме) на адрес, указанный в приложении 2 прилагаемого Положения до 30 октября 2016 года. Отдельных требований по оформлению работ нет. Окончательные решения жюри, рассылка результатов и электронных копий дипломных работ и проектов (принявших участие в конкурсе) в деканаты ВУЗов-участников конкурса-до 30 ноября 2016 года.

Более подробная информация https://www.belstu.by

 

Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

Конкурси

   ukraina i natoВідповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні-грудні 2016 року відбудеться Всеукраїнський конкурс фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді».

   Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

   Учасниками конкурсу є учні 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студенти 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

   Роботи учасників приймаються до 2 грудня 2016 року. Підбиття підсумків конкурсу до 13 січня 2017 року.

   Просимо поінформувати про проведення конкурсу (умови додаються) зацікавлені структурні підрозділи, районні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, керівників навчальних закладів, засобів масової інформації тощо. 

  За додатковою інформацією прохання звертатися: 044-501-01-15, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , http://sds.in.ua, http://ua.mfa.lt.

Додаток: на 3 арк.


 

 
Більше статтей...

МІАРЕП

iiarepМІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ-АСОЦІАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ.
Метою МІАРЕП є консолідація наукового і технологічного потенціалу європейських університетів та інших наукових інституцій задля розв'язку невідкладних екологічних проблем у Карпатському регіоні і прилеглих територіях на локальному, регіональному і міжнародному рівнях. Предметом діяльності МІАРЕП є: фундаментальні дослідження; прикладні дослідження з апробацією результатів на конкретній території; екологічний контроль; екологічний вишкіл і освіта; консультаційні послуги; видавнича діяльність.

WEC

wec_logo

Екологічна Конституція Землі – основний закон збереження спільної природної спадщини людства для його добробуту і сталого розвитку

Yu. Tunytsya  19 червня 2012 р.
На Конференції ООН зі сталого розвитку "Rio+20" (Бразилія) міжнародна експертна група науковців під керівництвом академіка Юрія Туниці провела круглий стіл "World Environmental Constitution: Toward a Sustainable Future"

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnz