Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Працевлаштування

Робота і практика в Німеччині

student 02Пропонуємо практику в Німеччині для студентів денної та заочної форми навчання (1, 2, 3 курси і невипускних років магістратури) на період канікул за державною програмою Німеччини "ZAV. Ferienbeschäftigung für ausländische Studierende" тривалістю до 90 днів. Вік студентів від 18 років (також учні технікумів, коледжів, профтехучилищ, які мають статус студента).

 

Деталі за посиланням...

 

Працевлаштування випускників

Пропозиція працевлаштування для наших випускників на фірмі "Сінай" м. Тернопіль http://sinay-master.com/  Компанія "Сінай" м. Тернопіль займається торгівлею лакофарбової продукції для професійного опоряджування деревини, торгує меблевою фурнітурою, має власне виробництво меблів і меблевих фасадів. Компанія потребує спеціалістів в даних сферах діяльності на такі посади:

 1. Технолог консультант з опоряджування деревини сучасними матеріалами.
 2. Менеджер по збуту лакофарбової продукції.
 3. Менеджер у відділ меблевої фурнітури.
 4. Менеджер у відділ меблевих фасадів
 5. Дизайнер конструктор корпусних меблів.
 6. Майстер з виготовлення корпусних меблів.
 7. Столяр (виготовлення меблевих фасадів, і міжкімнатних дверей)
 8. Маляр ( вміння працювати з пульверизатором)
 9. Майстер по обробці скла, дзеркала (фасади до шаф купе)
10. Монтажник меблів
 Загальні вимоги: відповідальність, бажання вчитися і розвиватись в даних сферах діяльності, порядність.
При потребі можливе оформлення на практику, або стажування. Резюме надсилати на пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Онлайн ресурс для пошуку роботи

neuvooNeuvoo.com.ua - це онлайн ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo - це не черговий сайт з базою вакансій, на відміну від всіх інших ми індексуємо і збираємо на одному порталі 100% вакансій країни і надаємо до цієї бази безкоштовний доступ фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім хто шукає роботу. Сервіс працює в 37 країнах світу. В Україні налічує понад 500 000 вакансій і ця цифра з кожним днем ​​зростає.

 

Працевлаштування молоді – корисні поради.

work search

1. Причини безробіття молоді.

Стан ринку праці України впродовж останніх років суттєво змінився. Свідоме скорочення виробництва, пов’язане з приватизацією, в основному завершилося. Суттєво зріс обсяг сфери послуг. Розпочалися інвестиції у ті галузі промисловості, які зазнали занепаду. Це, зокрема, будівництво, інтенсивне сільське господарство, харчове та переробне виробництво і, що найбільш відрадно, у пов’язані з сучасними технологіями радіоелектроніку та комп’ютерну техніку.
За рахунок частих змін стратегії розвитку держави, скороченні наборів на цілий ряд спеціальностей, особливо технічних, розвитку власного бізнесу, трудової еміграції, демографічної кризи ми стоїмо на порозі гострої нестачі кваліфікованих фахівців певних спеціальностей, особливо тих, які потребують конкретних знань, навичок і умінь. Для людей з середньою спеціальною освітою це, зокрема, токарі, слюсарі, електрогазозварники. Для випускників вищих навчальних закладів – інженери енергетики, механіки, електромеханіки, будівельники, проектувальники у цілому ряді галузей, тощо.

Детальніше...

 

Як правильно написати резюме? Поради.

resume

Пам’ятайте, що резюме – це не автобіографія!

Вашого потенційного роботодавця цікавлять лише останні місця роботи або навчання. Якщо Ваш досвід роботи значний, то пункти „Освіта” та „Досвід роботи” бажано поміняти місцями.
Причини, за якими ви покидали роботу у резюме не вказуються, однак обов’язково готуються відповіді на запитання про зміну місця роботи для співбесіди з представником підрозділу персоналу. 
Прізвища і телефони людей, які можуть дати Вам рекомендацію також підготуйте заздалегідь. З ними бажано попередньо погодити можливість отримання рекомендації.

Резюме повинно бути написане грамотно, лаконічно, максимально конкретно, видрукуване на комп'ютері на хорошому білому папері. Попросіть когось, хто добре володіє мовою, якою написане резюме, перевірити грамотність його написання. Це особливо важливо при написанні резюме іноземною мовою.

Слово „Резюме” на початку не вказується! Якщо з якогось пункту немає інформації, то він вилучається.

Детальніше...

 
Більше статтей...

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy