Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Працевлаштування

Стажування для студентів 4-5 курсів

stopkaПольська фабрика проводить стажування для студентів 4-5 курсів.
 
Просимо ознайомитись з вакансіями стажу. 
Тут є пропозиції постійної роботи для випускників. 
 
Ваканції тут.
 
Резюме надсилати на rekrutacja.ua@forte.com.pl
Дякую.
 
 
Liubov Turchyn
Rekruter Biura Personalnego
Tel: +48  296 442 593
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 

Клуб Сталого Бізнесу

Класна новина! Клуб Сталого Бізнесу шукає у свою команду фахівця з розробки веб-сайтів/ мобільних додатків.

Перевагою будуть:

Знання Java Script \ Ajax та PHP
Google Analytics
Facebook Graph API / Marketing API...

Показати більше...

Клуб сталого бізнесу

 

Працевлаштування та практика в компанії «Електропривод»

electroprovid

 

Працевлаштування та практика в компанії «Електропривод»

electroprovodКомпанія «Електропривод» 20 років розробляє, виробляє і постачає індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS і DTS, затребувані в 7 галузях промисловості. Ми виконуємо 2 типу модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти, вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS і DТS.

У період з 1996 по 2014 рр. компанія «Електропривод» здійснила поставки електроприводів і комплектуючих до 47 країн планети Земля. В структурі компанії 3 дивізіони, які включають в себе: бригади зовнішньо-економічної діяльності в кількості 6-ти шт; бригади інженерних розробок у кількості 3-х шт; інженерно-промисловий комплекс.

Пропонуємо Вам провести агітацію Ваших учнів 2 - 5 курсів і випускників з метою проходження практики або працевлаштування в компанії «Електропривод» на конкурсній основі на позиціях:

- Менеджер ЗЕД - 5 вакансій;

- Інженер-маркетолог - 6 вакансій;

Детальніше...

 

Проходження практики або працевлаштування в компанії «Електропривод»

electroprovodКомпанія «Електропривод» 20 років розробляє, виробляє і постачає індустріальні комплектні електроприводи серії IDS, ETS і DTS, затребувані в 7 галузях промисловості. Ми виконуємо 2 типу модернізації електроприводів, капітальні та відновлювальні ремонти, вантажопідйомних машин і технологічних агрегатів із застосуванням приводів серії IDS і DТS. У період з 1996 по 2014 рр. компанія «Електропривод» здійснила поставки електроприводів і комплектуючих до 47 країн планети Земля. В структурі компанії 3 дивізіони, які включають в себе: бригади зовнішньо-економічної діяльності в кількості 6-ти шт; бригади інженерних розробок у кількості 3-х шт; інженерно-промисловий комплекс.

Пропонуємо Вам провести агітацію Ваших учнів 2 - 5 курсів і випускників з метою проходження практики або працевлаштування в компанії «Електропривод» на конкурсній основі на позиціях: - Менеджер ЗЕД - 6 вакансій; - Інженер-маркетолог - 6 вакансій; - Інженер-електромеханік - 4 вакансії; - Технік-електромеханік - 2 вакансії; - Менеджер по ресурсам - 1 вакансія.

Компанія надає: - Lanch, Dinner - за рахунок компанії. - Гуртожиток іногороднім - за рахунок компанії. - Робота під час практики оплачується. - Відрядження по Східній частині планети Земля. - За домовленістю, можлива часткова оплата за практику на рахунок навчального закладу, - для здійснення його статутної діяльності.

Вимоги до претендентів: Абсолютне здоров'я, енергійність, позитив. Розмовні мови вітаються: Англійська, Арабська, Польська, Фарсі, Турецька, Румунська, Іспанська, Французька. По вакансіям: менеджер ЗЕД, інженер-електромеханік, технік-електромеханік – стать чоловіча. Критерії відбору персоналу в компанію: бажання працювати, соціальна чистота, здатність до навчання, готовність виконувати правила та ідеологію компанії.
Для формування планів заповнення робочих місць, пропонуємо повідомити Вашу відповідь та направити строки проходження практик на e-mail ТОВ «Електропривод»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Більше статтей...

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy