Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Осередок педагогічного товариства імені Григорія Ващенка

06

Осередок товариства є громадською організацією, що була створена на установчих зборах 6 лютого 1996 р. Члени осередку — це представники професорсько-викладацького, навчально-допоміжного складу та наукові працівники університету. Першим головою осередку був обраний проректор з навчально-методичної та виховної роботи О. П. Тушницький, який очолював осередок і входив до складу Правління обласного Педагогічного товариства до 2003 р.

Метою діяльності осередку Педагогічного товариства є дослідження та втілення в навчально-виховний процес університету ідей Г. Ващенка — відомого в Європі педагога-патріота, психолога, письменника, а також поширення серед викладачів концепції розбудови системи освіти та виховання з поверненням до української педагогічної традиції. Українська концепція виховання молоді реалізується через проведення конференцій, круглих столів, диспутів, презентацій книг знаних педагогів, спільних засідань з іншими громадськими організаціями тощо. Зокрема, традиційними стали щорічні Ващенківські читання, у межах яких були проведені вечори, присвячені пам'яті видатного українського композитора і священика Йосипа Кишакевича та українського письменника і правозахисника Миколи Руденка, вечір «Церква і молодь у добу національно-визвольних змагань українського народу в XX ст.» та інші культурно-просвітницькі заходи.

Учасники осередку беруть активну участь у роботі Львівського обласного педагогічного товариства ім. Г. Ващенка та інших громадських організацій і формувань Львівщини.

 

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy

 

 

Russell Wilson Authentic Jersey