Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Як правильно написати резюме? Поради.

Сurriculum vitae (СV) або резюме повинно містити такі пункти.

1. Ваше ім’я та прізвище, фотографія.

2. Адреса (з кодом населеного пункту), номери телефонів. Для студента, що проживає у Львові за тимчасовою адресою необхідно вказати як постійну (батьків), так і тимчасову (гуртожиток) адресу. Ваше резюме може знайти бажаного для Вас роботодавця і через певний час після закінчення університету.

3. Мета (одне або декілька слів): працевлаштування, отримання посади (вказати якої), тощо.

4. У пункті "Освіта" потрібно у зворотній хронології перерахувати всі навчальні заклади, які Ви закінчили чи навчаєтесь зараз (крім середньої школи), вказавши назви отриманих спеціальностей, кваліфікацій, рівень отриманих дипломів. Зі збільшенням часу минулого після закінчення навчального закладу, тим менше місця цей пункт має займати в резюме. Як правило, роботодавець читає тільки перші строчки цього пункту.

5. Досягнення: вказати рейтинг навчання, перемоги у конкурсах, наявність дипломів з відзнакою.

6. Нагороди: для студента це іменні стипендії, грамоти переможця олімпіад, тощо.

7. Публікації: наукові статті, доповіді на студентських конференціях, виконання проектів.

8. Досвід роботи. Викладається у зворотному хронологічному порядку (спочатку вказується останнє місце роботи). Вкажіть дати початку i закінчення роботи, назву підприємства, посаду, коротко описати функціональні (посадові) обов’язки, роботи які доводилось виконувати. Для студентів вказати місця проходження виробничої практики, теми самостійно виконаних дипломних та курсових робіт, волонтерську діяльність. Обов’язково використовуйте слова, які підтверджують вашу кваліфікацію та ділові якості, зокрема «керував», «контролював», «розробляв», тощо.

9. Навички: перш за все необхідно вказати навички, які важливі для отримання бажаної посади, конкретизувати знання своєї спеціальності, уміння користуватися комп’ютером, наявність посвідчення водія і з якого року. Цей пункт – один з найважливіших!

10. Мови: вказати назви та рівень володіння. Одна з мов обов’язково рідна.

11. Активність: вказується чим ще, крім навчання та роботи Ви займаєтеся, особливо якщо це у якійсь мірі допомагає підкреслити Ваші ділові якості, здатність до ініціатив та роботи в команді. Цей пункт може містити членство в професійних та громадських організаціях i т.п.

12. Особисті дані: дата народження, сімейний стан, особисті якості (перелік ділових якостей – 3-4 якості, найбільш вагомі для планованої посади).

13. Інтереси та захоплення слід згадувати лише в тому випадку, якщо вони пов'язані з бажаною роботою, або підкреслюють необхідні для неї якості.

14. Пункт "Рекомендації надаються на вимогу" використовуються лише у випадку наявності таких рекомендацій, або можливості їх отримати.

 

Пам’ятайте, що резюме – це тільки перший крок процедури відбору.
Найкраще, коли воно написане під вимоги конкретної посади, яку Ви бажаєте отримати.

РЕЗЮМЕ ШАБЛОН.

 

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy

 

 

Russell Wilson Authentic Jersey