facebook youtube vk

ny2017

Первинна профспілкова організація працівників

Первинна профспілкова організація працівників Національного лісотехнічного університету України об’єднує працівників університету з метою колективного представництва і захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів на засадах соціального партнерства з адміністрацією університету. Окрім того, профспілка здійснює громадський контроль за додержанням чинного законодавства про працю та охорону праці, організовує оздоровлення та відпочинок працівників і членів їх сімей, спортивні та культурно-масові заходи в колективі.

Первинна профспілкова організація є структурною ланкою Професійної спілки працівників освіти і науки України. Її членами є більше 1100 працівників університету, які об’єднані у вісьмох структурних ланках – профбюро та 67 профгрупах. Роботу профспілки організовує профспілковий комітет із 15-и обраних конференцією профспілкових активістів, які представляють усі структурні підрозділи університету.

Профспілковою конференцією університету, яка відбулася 4 березня 2015 p., головою профспілкового комітету обрано Анатолія Бойка. Профбюро очолюють Юрій Бодлак, Олег Данчук, Іван Дідович, Лілія Коляда, Зеновія Смірнова, Наталія Шевченко, Любов Шептицька, Лариса Яремчук,. Фінансову роботу веде головний бухгалтер профкому Любомира Новосельська.

Для організації роботи за певними напрямками рішенням профкому від 18.03.2015 р. організовано п'ять комісій:

організаційно-виробнича (Ференц О.Б. – голова, Хомюк П.Г., Шевченко Н.В., Шептицька Л.Б.) – організація роботи профкому, ведення протоколів, атестація працівників, оплата праці і преміювання, розгляд заяв працівників та подань адміністрації, розгляд питань про скорочення штатів та звільнення працівників, організація навчання профактиву;

громадського контролю та охорони праці (Соколовський І. А. – голова, Данчук О.Т., Іваночко І.І.) – готування угоди з охорони праці та контроль за її виконанням, перевірка умов праці на робочих місцях, атестація робочих місць, контроль інструкцій з охорони праці та ведення журналів обліку інструктажів, участь у розслідуванні нещасних випадків на виробництві, контроль за виконанням законодавства про працю, організація спецхарчування;

житлово-побутова (Павлюк В.В.– голова, Каркут О.І.) – ведення контрольного списку, обстеження житлових умов працівників, контроль за дотриманням чинного житлового законодавства, розроблення пропозицій для адміністрації щодо покращення житлових умов працівників;

культурно-масова (Яремчук Л.А. – голова, Бодлак Ю.Є., Дідович І.І) – організація відзначення урочистих подій в житті університету, готування поздоровлень для працівників з нагоди ювілеїв, організація вечорів відпочинку, дитячих ранків, виставок, туристичних та культпоходів, організація активного відпочинку серед працівників, дітей та пенсіонерів;

соціального страхування та оздоровлення (Бойко А.А. – голова, Коляда Л.Б., Смірнова З.Є.) – оформлення лікарняних листків, розроблення та реалізація заходів щодо оздоровлення працівників та їхніх дітей, розподіл лікувальних та відпочинкових путівок, розподілення матеріальної та гуманітарної допомоги.

Профспілка, як незалежна громадська організація для соціально-економічного захисту працівників, виконує свої функції на засадах соціального партнерства з адміністрацією університету, надає консультації та допомогу працівникам у вирішенні проблем, які виникають під час професійної діяльності.

З метою забезпечення соціального розвитку колективу, належних умов праці укладається колективний договір між адміністрацією і працівниками університету та угода з охорони праці, які погоджують інтереси сторін і забезпечують додаткові соціальні гарантії працівникам. В університеті регулярно виплачується заробітна плата.

За ефективну працю та значні професійні досягнення працівники університету відзначаються в колективі університету наказом ректора, за яким нагороджуються почесними грамотами, їм встановлюються надбавки до посадових окладів, виплачуються премії. Щорічно профспілка організовує дитячі ранки в театрах м. Львова з нагоди Святого Миколая та походи колективу на культурно-мистецькі заходи.

Працівники та студенти університету беруть активну участь у громадському житті міста, вносять посильний вклад для розвитку освітянської галузі та України.

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnz