Студентське самоврядування НЛТУ України

Заступник:Грубель Іван Михайлович
Секретар:·Вовк Ганна Богданівна

ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКИХ РАД ІНСТИТУТІВ

У 2010 р. з ініціативи студентів та за підтримки адміністрації навчального закладу в Національному лісотехнічному університеті України була створена Рада студенів, яка за досить короткий період функціонування стала важливим елементом у єдиній структурі та сприяла подальшому розвитку самоврядування університету. Постійно зміцнюючись та зростаючи, студентська Рада стала досить діяльним органом студентською самоврядування.

Запровадження студентського самоврядування в навчальному закладі є виявом конкретної реалізації громадських прав студентів, формування у них почуття відповідальності, вміння вирішувати соціальні, економічні та культурно-освітні проблеми.

Самоврядування провадить роботу в різних напрямах: науковому, освітньому, спортивному, культурно-масовому, благодійному та інформаційному. Велику увагу приділяють проведенню спортивних змагань, конференцій, семінарів, тренінгів, конкурсів та майстер-класів. Основне завдання Ради студентів НЛТУ України— зробити життя студентської молоді кращим та цікавішим, але за умови, що студенти самі сприятимуть реалізації своїх прагнень.

Стосунки в Раді студентів НЛТУ України будуються на засадах довіри, дружби та толерантності, адже зробити життя змістовнішим може лише команда ініціативних та небайдужих людей. Ми всі — єдина родина свого університету! Разом ми сила!

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy