Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Кафедра деревообробного обладнання та інструментів

gerb1

button
Завідувач кафедри: 

Шостак Володимир Васильович

професор, доктор.тех.н.

Shostak   Copy
Завідувач кафедри, 
професор,доктор.тех.н., 
Шостак Володимир Васильович
Телефон: (032) 238-45-04
E-mail:  
Адреса:  

Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями:

  • Бакалавр
  • Спеціаліст
  • Магістр
 
Кафедра є випусковою із спеціальності „Обладнання лісового комплексу” спеціалізації „Обладнання та інструменти деревообробної промисловості” напряму "Інженерна механіка". Спеціальність акредитована за четвертим рівнем акредитації.
 
При кафедрі є аспірантура та докторантура за спеціальністю
  • 05.05.04 – Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт.
На кафедрі можна здобути базову вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень – бакалавр) і повну вищу освіту (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, магістр).
  • Бакалаври отримують хорошу фундаментальну підготовку, здобувають робітничу професію з підготовлення дереворізальних інструментів до роботи, мають знання з основ технічної експлуатації деревообробного обладнання.
Бакалавр може працювати механіком дільниці або цеху, менеджером з обладнання, технологом з інструменту, конструктором першої категорії, лаборантом та інших посадах молодшого спеціаліста.
  • Спеціалісти отримують завершену підготовку за фахом, можуть отримати свідоцтво користувача сучасної комп’ютерної техніки, мають знання необхідні для організації технічного обслуговування і ремонту деревообробного обладнання.
Спеціаліст може працювати на посадах головних спеціалістів (головний механік, головний енергетик, головний інженер), начальників відділів (конструкторського, виробничого), старшими спеціалістами (старший механік, старший конструктор, менеджер з охорони праці) та інших посадах для спеціалістів деревообробних, меблевих, тарних, плитних підприємств.
 
  • Магістри отримують завершену фахову підготовку з проведення наукових досліджень, моделювання технологічних процесів, можуть отримати навики програмування сучасними засобами, мають підготовку з ділової іноземної мови, здобувають навики технічної творчості і виконання педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІ і ІІІ рівня акредитації.
Магістри готуються для роботи як спеціалісти, крім того вони можуть працювати в науково-дослідних лабораторіях, в установах зовнішніх відносин підприємств із закордонними фірмами, бути керівниками підприємств, відомств. Магістри є першими претендентами для навчання в аспірантурі.
 

nv ol wec lanu lib MEUU osvua pedpresa vnzlib gerbariy

 

 

Russell Wilson Authentic Jersey