Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Конкурс на здобуття стипендій для стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги викладачів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України та

Університет сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschule für Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для стажування

в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина)

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Тривалість стажування – від 5 днів до 4 тижнів (залежить від тривалостіобраного модуля (див. Перелік модулів).

Мова стажування – англійська або німецька.

Період реалізації мобільності – весняний семестр 2018/2019 навчального року.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ в такому розмірі:

  • витрати на проживання в Німеччині - 160 євро в день впродовж перших 14 днів, в кожен наступний день ‒ 112 євро/день;
  • витрати на проїзд - 275 євро для одного учасника.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

У конкурсі можуть брати участь викладачі НЛТУ України, загальна тривалість стажувань яких за напрямом КА1 програми Еразмус+ не перевищує 50 днів.

Метою стажування є вивчення обраного модуля (див. Перелік модулів), розроблення дисциплінианглійською мовою для викладання в НЛТУ України (або розвиток вмінь керівництва дослідженнями і практикою студентів німецькою мовою), професійний розвиток в галузі методики викладання і досліджень.

Вимоги до претендентів:

  • викладачі, які проходитимуть стажування англійською мовою: обовʼязкове розроблення модуля (дисципліни) для викладання англійською мовою в НЛТУ України;
  • викладачі, які проходитимуть стажування німецькою мовою: здійснення керівництва дослідженнями і практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України.
  • володіння мовою стажування на рівні не нижчому ніж В2 згідно з Common European Framework of Reference for Languages (CEFR) http://europass.cedefop.europa.eu/en/resources/european-language-levels-cefr.

Галузі освіти для стажування викладачів (згідно з ISCED-2013):

0413

0311

0521

0821

Management and administration

Economics

Environmental sciences

Forestry

Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

  • прозвітувати про стажування на засіданні кафедри (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
  • стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+ опублікувати на сайті НЛТУ України;
  • виконувати відповідне навантаження з англомовної дисципліни або керівництво дослідженнями і практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

1. Curriculum Vitae ‒ біографічна довідка мовою стажування (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) зі списком основних публікацій.

2. Letter of Intent ‒ мотиваційний лист мовою стажування. У листі претенденти-викладачі подають план роботи і обґрунтування вибору модуля для вивчення (див. Перелік модулів).

У тексті листа рекомендується відобразити аспекти стажування, передбачені розділом I «Proposed mobility programme» тристоронньої угоди про мобільність (див. додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»), включаючи пріоритети і завдання, передбачені «Стратегією міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України».

3. Сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дати конкурсу. Отримати сертифікат можна, здавши іспит, що проводить кафедра іноземних мов. За результатами іспиту видається довідка, підписана завідувачем кафедри, яка подається в пакеті документів для участі в конкурсі. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”», див. додаток 15.

Для здачі іспиту і отримання довідки Language Assessment Sheet необхідно до 16 січня 2019 р. зареєструватись на кафедрі іноземних мов шляхом надсилання заявки на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  із зазначенням прізвища, імʼя по-батькові та мови. Іспит відбудеться у четвер 17 січня 2019 р. о 11.00 год. на кафедрі іноземних мов.

4. Копія закордонного паспорту.

5. Лист підтримки (українською мовою) від завідувача кафедри, на якій працює викладач. У листі підтверджується включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри або доручення щодо здійснення керівництва практикою студентів Університету сталого розвитку м. Еберсвальде німецькою мовою під час їх перебування в НЛТУ України.

6. Заява українською мовою із зазначенням обраного модуля і загальної тривалості стажування (див. додаток 3 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

До участі в конкурсі допускаються лише ті кандидати, які надали повний пакет документів.

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Назва файлу:

Name Surname 380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа:

Name Surname 380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі та на паперовому носії – до 15.00 год. 22 січня 2019 р. (вівторок).

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання загального рейтингу всіх претендентів.

2. Подання рейтингу і документів претендентів на розгляд до Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.

3. Прийняття рішення Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде. Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде з урахуванням його пріоритетів щодо інтернаціоналізації, навчальних модулів, підтримки існуючої співпраці або розвитку нових контактів.

4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України та інформування учасників конкурсу.

5. Погодження програми мобільності та підписання тристоронньої угоди(див. додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”».

Претенденти оцінюються конкурсною комісією НЛТУ України

за такими критеріями:

1. Відповідність дисципліни пріоритетам розвитку навчально-наукового інституту, її значення для реалізації освітньої програми і розвитку міжнародних обмінів.

2. Рівень кваліфікації викладача.

З питаннями щодо конкурсу звертатися у відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

 

Додатки:

1. Оголошення про конкурс Університету сталого розвитку м. Еберсвальде англійською мовою.

2. Перелік модулів.

3. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.

4. Стратегія міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України.

erasmuslogo mic

 

Оголошені конкурси Еразмус+

Результати конкурсів Еразмус+

Russell Wilson Authentic Jersey