НЛТУ України і Трансільванський університет м. Брашов (Transilvania University of Brasov, Румунія) оголошують конкурс на здобуття стипендій для стажування в Трансільванському університеті м. Брашов за програмою Євросоюзу

До уваги викладачів та
адміністративних працівників

НЛТУ України

Еразмус НЛТУ

Конкурс оголошується на здобуття однієї стипендія для стажування тривалістю 7 днів (5 робочих днів+2 дні на дорогу).

Мова стажування – англійська або румунська.

Період реалізації мобільності – до 30.09.2019 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+.

Розмір стипендії 140 євро/день + 180 євро на транспортні витрати.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Галузі освіти для стажування викладачів НЛТУ України (згідно з ISCED-2013):

• 071 Engineeringandengineeringtrades,
  • 0722 Materials (paper, wood),
  • 082 Forestry,
  • 0311 Economics (EnvironmentalandNature and Recourse Economics).

Зобов’язання учасників мобільності після повернення зі стажування:

• адміністративні працівники: прозвітувати про стажування на засіданні Вченої Ради (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
  • викладачі, які проходитимуть стажування англійською мовою: розробити модуль (в межах дисципліни) для викладання англійською мовою в НЛТУ України;
  • викладачі, які проходитимуть стажування румунською мовою: брати участь у керівництві роботою студентів Трансільванського університету м. Брашова румунською мовою під час їхнього перебування в НЛТУ України;
  • викладачі: прозвітувати про стажування на засіданні кафедри (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
  • опублікувати на сайті НЛТУ України стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

1. CurriculumVitae ‒ біографічна довідка мовою стажування (у форматі Europasshttp://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) зі списком основних публікацій.

2. Проект Mobility Agreement For Trainingз планом роботи відповідно до пріоритетів і завдань, передбачених «Стратегією міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України» (див. Додаток 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

4. Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України). Отримати Довідка про знання англійської мови можна, здавши іспит, що проводить кафедра іноземних мов. За результатами іспиту видається довідка, підписана завідувачем кафедри. Форма довідки Language Assessment Sheet затверджена «Положенням про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”», див. додаток 15. Для здачі іспиту зареєструватись до 5 листопада 2018 р. на кафедрі іноземних мов (прохання про реєстрацію надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду із зазначенням ПІБ та мови з якої планується здавати іспит). Іспит відбудеться 6 листопада 2018р. о 10:00 год. на кафедрі іноземних мов (ауд. 709).

5. Копія закордонного паспорту.

6. Лист підтримки (українською мовою) від завідувача кафедри, на якій працює науково-педагогічний працівник, з погодженням включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри або доручення щодо здійснення керівництва роботою студентів Трансільванського університету м. Брашова румунською мовою під час їхнього перебування в НЛТУ України.

7. Заява українською мовою (див. додаток 3 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Назва файлу:

NameSurname 380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа:

NameSurname 380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі та на паперових носіях – до 17.00 год. 09 листопада 2018 р. (пятниця).

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1.Засідання конкурсної комісії НЛТУ України з розгляду поданих документів. Складання загального рейтингу всіх претендентів.

2.Подання рейтингу претендентів на розгляд Трансільванському університету.

3.Прийняття рішення Трансільванським університетом м. Брашов.

Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Трансільванським університетом з врахуванням його пріоритетів щодо інтернаціоналізації, навчальних модулів, підтримки існуючої співпраці або розвитку нових контактів.

4.Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів конкурсу на сайті НЛТУ України.

5.Підписання тристоронньої угоди Mobility Agreement For Training.

6.Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”».

Претенденти оцінюються конкурсною комісією НЛТУ України за такими критеріями:

• Рівень кваліфікації науково-педагогічного/адміністративного працівника

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Шевченко Іванна, тел. +38 097 321 41 45.

Оголошені конкурси Еразмус+

Результати конкурсів Еразмус+