Результати конкурсу на здобуття стипендії для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою академічної мобільності Еразмус+

eramusЗа результатами конкурсу, проведеного НЛТУ України спільно з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), стипендії на навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою академічної мобільності Еразмус+ надаються таким студентам:

1. Заблоцький Владислав Олександрович, 3 курс, «Лісове господарство» (бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management»).

2. Міц Любомир Володимирович, 4 курс, «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (магістерська програма «Global Change Management»).

Термін навчання: 24 вересня 2018 р. – 15 лютого 2019 р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!

Відділ міжнародних звʼязків