Результати конкурсного відбору викладачів для стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою Євросоюзу Еразмус+ 16 квітня 2018р.

erasmus

За результатами конкурсу, проведеного НЛТУ України спільно з Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), стипендії для стажування за програмою Євросоюзу Еразмус+ надаються таким викладачам:

1. Сопушинський Іван Миколайович, професор кафедри ботаніки, деревинознавства та недеревних ресурсів лісу  (модуль «Forest landscape restoration»).

2. Адамовський Олександр Миколайович, доцент кафедри екологічної економіки (модуль «E-Tourism»)

3. Дідович Іван Іванович, доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (модуль «Tourism in Developing Countries»).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!

Відділ міжнародних звʼязків