Можливість отримати додаткових 20 балів до ЗНО!!!

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 11-Х КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, А ТАКОЖ ОСІБ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ!

Національний лісотехнічний університет України у квітні-травні 2018 року проводить для вступників до університету Всеукраїнську олімпіаду з таких предметів:

• математики;
  • фізики;
  • хімії;
  • біології;
  • географії.

Спеціальності

Участь в олімпіаді дає унікальну можливість отримати до 20 балів до Ваших сертифікатів ЗНО під час вступу на навчання до Національного лісотехнічного університету України на такі спеціальності (Додаток № 6 Правил прийому на навчання до ДВНЗ “НЛТУ України” в 2018 році.):

101 Екологія
131 Прикладна механіка
133 Галузеве машинобудування
151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
161 Хімічні технології та інженерія
187 Деревообробні та меблеві технології
205 Лісове господарство
206 Садово-паркове господарство

У 2018 році буде проведено Всеукраїнську олімпіаду Національного лісотехнічного університету України на основі повної загальної середньої освіти, результати якої можуть бути враховані у конкурсному балі вступника.

Основні питання

1. Як отримати додаткові бали?

Зареєструватися на сайті Університету, взяти участь у І турі – дистанційно. Учасники, які набрали  не  менше 75% балів у І турі допускаються до участі в ІІ турі із того ж самого предмету.  У ІІ турі Олімпіади, який проводиться  безпосередньо в Університеті необхідно набрати 90 і більше балів зі 100 можливих балів.

2. Як потрапити у ІІ тур Олімпіади?

Набрати у І турі Олімпіади 75% і більше балів з онлайн-тестування на сайті Університету.

3. Коли відбудуться тури?

І  тур28 квітня  (субота)  2018 року (онлайн-тестування на сайті Університету).
Тестування буде доступне протягом дня з 900 - 1800 впродовж виділеного часу - 1год.

ІІ тур05 травня (субота)  2018 року (очно в Університеті).

4. Що дає участь в Олімпіаді під час вступу?

20 балів з урахуванням коефіцієнтів предметів ЗНО – це до 7 балів до конкурсного балу вступника і більше шансів отримати місце за державним замовленням.

Інформаційна листівка

olimpiada

Реєстрація в олімпіаді

Організаційні моменти

Олімпіада проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнську олімпіаду в ДВНЗ “Національного лісотехнічного університету України” для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Організаційний комітет Всеукраїнської олімпіади Національного лісотехнічного університету України  для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти:

• голова оргкомітету –  Адамовський М.Г., перший проректор з науково-педагогічної роботи Національного лісотехнічного університету України;
  • заступник голови оргкомітету –  Борис М.М., проректор з науково-педагогічної, виховної роботи та  міжнародних  зв’язків Національного лісотехнічного університету України.