Оголошення про захист Пилипіва Ігоря Зеновійовича

ПІБ здобувача, місце роботи, посада: ПИЛИПІВ ІГОР ЗЕНОВІЙОВИЧ
Тема дисертації:  ЗАКОНОМІРНОСТІ ФОРМУВАННЯ КРИВОЛІНІЙНИХ ЕЛЕМЕНТІВ МЕБЛЕВИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ ВОЛОКНИСТИХ ПЛИТ
Вид дисертації, спеціальність:

дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук,

05.23.06 – технологія деревообробки, виготовлення меблів та виробів з деревини

Науковий
керівник
(консультант):

доктор технічних наук, професор Максимів Володимир Михайлович, Національний лісотехнічний університет України, директор інституту Деревооброблювальних технологій і дизайну, професор кафедри технології лісопиляння, столярних і дерев'яних будівельних виробів

Дата, час і місце проведення захисту:  «24» квітня 2018 року о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.04 в Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зала засідань.
Відомості про офіційних опонентів:

Пінчевська Олена Олексіївна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології деревообробки (Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ).

Ян Седлячік, професор, PhD, декан факультету технології деревообробки, завідувач кафедри меблів та виробів з деревини (Технічний університет, м. Зволен (Словаччина))

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів         Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Відгук