Конкурси Еразмус+

“Forest Information Technology” в Університеті сталого розвитку м.Еберсвальде за програмою академічної мобільності Еразмус+: враження Любомира-Олександра Дебринюка

Навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде стало однією із найважливіших частин мого життя.

Одразу по приїзду відділ міжнародних зв’язків влаштував маленьку і водночас дуже інформативну презентацію для міжнародних студентів, яка дала змогу краще зрозуміти німецький менталітет, що в свою чергу було дуже корисно впродовж всього періоду перебування у Німеччині. Окрім того, впродовж усього періоду відділ міжнародних зв’язків влаштовував різноманітні події розважального характеру для студентів з інших країн світу.

У Німеччині Університетсталого розвитку м.Еберсвальденазивають “найзеленішим”університетом Німеччини. Порівняно з іншими університетами Німеччини, Університет сталого розвитку м.Еберсвальде не є великим (близько двох тисяч студентів загалом). На мою думку, саме тому відчуваєш близькість студентів і професорів, що в свою чергу дуже позитивно впливає на настрій загалом. (Особливо в лісовому кампусі, “де всі всіх знають”)

Я навчався за англомовною програмою “Forest Information Technology”. Програма навчила мене багато чому новому. Зокрема: робота з базами даних, основи програмування в visual basic, різноманітні статистичні аналізи, робота із супутниковими знімками, картографія та інше.

Завдяки програмі Еразмус+ мені вдалося зустріти людей буквально з кожної країни світу. Це безцінний досвід. Я мав змогу побачити світ їхніми очима. Особисто для мене було цікаво спостерігати за речами, які є абсолютно нормальними для них і водночас такими дивними для мене.

Також за період мобільності мені вдалося відвідати “GeoIT Wherecamp Conference 2017” в Берліні. Там я побачив, як люди із сфери інформаційних технологій представляли різноманітні наукові проекти, а також безліч ідей для “startup”. Конференція залишила по собі багато ідей для реалізації.

Тай загалом навики, здобуті за період програми, безсумнівно стануть у нагоді в майбутньому житті.

Ця мобільність залишила по собі величезну кількість приємних спогадів.

ст. гр. ЛГ-51м Любомир-Олександр Дебринюк

eramus