Конкурс на здобуття стипендій для стажування в Люблянському університеті за програмою Євросоюзу Еразмус+

До уваги викладачів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і

Люблянський університет

(UniversityofLjubljana, м. Любляна, Словенія)

оголошують конкурс

на здобуття стипендій для стажування

в Люблянському університеті

за програмою Євросоюзу Еразмус+ (напрям КА1)

(http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття таких стипендій:

• для викладачів:
    • 1 стипендія для стажування з метою викладання тривалістю 5 днів (staffmobilityforteaching), яка передбачає викладання в Люблянському університеті наук про життя в обсязі не менше 8 аудиторних годин;
    • 1 стипендія для стажування тривалістю 5 днів (staffmobilityfortraining).

Галузь освіти ‒ 0821 Forestry (forest engineering, forest technology, forestry ergonomics) згідно з ISCED-2013.

Мова стажування – словенська, англійська.

Період реалізації мобільності – до кінця 2019 року.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+.

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

У конкурсі можуть брати участь викладачі НЛТУ України з відповідною спеціальністю. Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

• прозвітувати про стажування на засіданні кафедри (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
  • опублікувати на сайті НЛТУ України стислий звіт про стажування за програмою Еразмус+;
  • розробити модуль (в межах дисципліни) для викладання англійською мовою в НЛТУ України.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

1. Лист підтримки від Люблянського університету, підписаний координатором програми Еразмус+ цього університету.

2. CurriculumVitae ‒ біографічна довідка англійською мовою в форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions зі списком основних публікацій.

3. Проект Mobilityagreement(додатки 6, 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”») з планом роботи відповідно до пріоритетів і завдань, передбачених «Стратегією міжнародної діяльності Національного лісотехнічного університету України на період до 2020 року в контексті інтернаціоналізації вищої освіти України».

4. Сертифікат незалежного оцінювання, що підтверджує знання іноземної мови (за наявності).

5.  Копія закордонного паспорта.

6. Лист підтримки від завідувача кафедри, на якій працює науково-педагогічний працівник, з погодженням включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри (українською мовою).

7. Рукописна заява українською мовою (див. додаток 3 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”»).

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресувідділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Назва файлу:

NameSurname380ххххххххх

(імʼя, прізвище згідно з закордонним паспортом, номер мобільного телефону +380ххххххххх).

Тема листа:

LjubljanaNameSurname380ххххххххх

Термін подання документів в електронній формі та на паперових носіях – до 15.00 год. 14 лютого 2018 р.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

• Співбесіда в НЛТУ України в пʼятницю, 16 лютого 2018 року о 11.00 год., в кім. 27 адміністративного корпусу (зал засідань Вченої ради) з претендентами, які не надали сертифікату незалежного оцінювання, що підтверджує знання іноземної мови. Рівень володіння іноземною мовою оцінюється комісією під час співбесіди і відображається в протоколі засідання, що подається до Люблянського університету.
  • Подання рейтингу претендентів на розгляд Люблянському університету.
  • Прийняття рішення Люблянським університетом.

Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Люблянським університетом з врахуванням його пріоритетів щодо інтернаціоналізації, навчальних модулів, підтримки існуючої співпраці або розвитку нових контактів.

• Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів конкурсу на сайті НЛТУ України.
  • Підписання тристоронньої угоди Mobility a
  • Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”».

Претенденти оцінюються конкурсною комісією НЛТУ України

за такими критеріями:

1. Рівень володіння іноземною мовою.
  2. Значення запропонованої програми стажування співробітника для розвитку університету.
  3. Зацікавлення Люблянського університету в дисципліні та тематиці досліджень, які пропонує претендент.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Депʼяк Анастасія, тел. +38 096 234 5453.

Оголошені конкурси Еразмус+

Результати конкурсів Еразмус+