Оголошення про захист Матусяк Михайла Васильовича

ПІБ здобувача, місце роботи, посада:

МАТУСЯК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ, аспірант Вінницькому національному аграрному університеті Міністерства освіти і науки України

Тема дисертації:

ЛІСІВНИЧО-ЕКОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЛІСОВІДНОВНИХ ПРОЦЕСІВ І ЇХ СТИМУЛЮВАННЯ В ДІБРОВАХ ПОДІЛЛЯ

Вид дисертації, спеціальність:

кандидатська, 06.03.03 «Лісознавство і лісівництво»

Науковий керівник (консультант):

доктор сільськогосподарських наук, професор Бондар Анатолій Омелянович, начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, м. Вінниця.

Дата, час і місце проведення захисту:

12 жовтня 2017 р. о 15.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.02 в Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зала засідань.

Відомості про офіційних опонентів:

доктор сільськогосподарських наук, професор, Копій Леонід Іванович, Національний лісотехнічний університет України, завідувач кафедри екології, м. Львів;

доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Шпарик Юрій Степанович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, доцент кафедри лісознавства, м. Івано-Франківськ.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Відгук
офіційного опонента