Оголошення про захист Левусь Тараса Михайловича

ПІБ здобувача, місце роботи, посада: ЛЕВУСЬ ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ, аспірант кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Національного лісотехнічного університету України Міністерства освіти і науки України
Тема дисертації:

ЕКОЛОГО-БІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СКЕЛЬНИХ САДІВ В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ЛІСОСТЕПУ

Вид дисертації, спеціальність:

кандидатська, 06.03.01 «Лісові культури та фітомеліорація»

Науковий керівник (консультант):

доктор сільськогосподарських наук, професор Кучерявий Володимир Панасович, Національний лісотехнічний університет України Міністерства освіти і науки України, професор кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології, м. Львів.

Дата, час і місце проведення захисту:

Захист відбудеться 12 жовтня 2017 р. о 9:30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.02 у Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зал засідань.

Відомості про офіційних опонентів:

доктор сільськогосподарських наук, професор Ковалевський Сергій Борисович, Національний університет біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України, професор кафедри дендрології та лісової селекції, м. Київ;

доктор сільськогосподарських наук, професор Шлапак Володимир Петрович Уманський національний університет садівництва Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри лісового господарства, м. Умань.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Відгук
офіційного опонента