Конкурс на здобуття стипендії для викладачів на короткострокове стажування у Вищій школі туризму і екології (м. Суха-Бескидзька, Польща) - 21.12.2016

Wyższa SzkołaДо уваги викладачів НЛТУ України

Оголошується конкурс на здобуття стипендії для стажування у Вищій школі туризму і екології (Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej) http://www.wste.edu.pl/ (м. Суха-Бескидська, Польща) за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ (напрям КА1).

Мова стажування –польська та/або англійська.

Тривалість стажування становить 5 днів і 2 дні передбачено додатково на подорож. Період реалізації мобільності – до липня 2018 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ в такому розмірі:

• витрати на проживання в Польщі – 140 євро в день;
  • витрати на проїзд – 180 євро в обидва боки.

Вимоги до претендентів

У конкурсі можуть брати участь представники керівного складу НЛТУ України, інститутів та кафедр, які відповідають за розроблення освітніх програм в галузі туризму і рекреації, менеджменту, суспільних наук і комп’ютерних наук.

Галузь стажування – 0413 “Management and administration” (згідно з ISCED-2013).

Перелік документів для участі в конкурсі:

1. Заява (українською мовою).

2. Копія закордонного паспорту.

3. Аплікаційна форма з планом роботи англійською мовою (application form).

4. Біографічна довідка Curriculum Vitae (у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions).

Зобов’язання учасника стажування після повернення - прозвітувати про стажування на засіданні Вченої Ради відповідного інституту (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків).

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Термін подання документів – до 20 грудня 2016 р. (включно).

Співбесіда – у середу, 21 грудня  2016 р. о 14.00 (місце проведення буде оголошено додатково).

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. Співбесіда.

2. Подання рекомендованої кандидатури на розгляд до Вищої школи туризму і екології.

3. Прийняття рішення Вищою школою туризму і екології.

4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору.

5. Погодження періоду мобільності та підписання тристоронньої угоди.

Остаточне рішення про надання стипендії ухвалюється Вищою школою туризму і екології.

Критерії оцінювання претендентів конкурсною комісією НЛТУ України:

• роль претендента у розвитку нових освітніх програм у НЛТУ України на займаній посаді;
  • цінність запропонованого плану роботи для розвитку нових освітніх програм у НЛТУ України.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України.

Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

Оголошені конкурси Еразмус+

Результати конкурсів Еразмус+