Стажування в Estonian University of Life Science для викладачів

Мова стажування – англійська.

Стажування передбачає викладання, мінімальний обсяг якого – 8 годин.

Тривалість стажування становить 5 днів і 2 дні на подорож.

Період реалізації мобільності – до липня 2018 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ в такому розмірі:

• витрати на проживання в Естонії - 100  євро в день;
  • витрати на проїзд - 275 євро в обидва боки.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

У конкурсі можуть брати участь викладачі, які розробляють навчальну дисципліну англійською мовою.

Перелік документів для участі в конкурсі:

1. Заява (українською мовою), написана від руки.
  2. Копіячинного закордонного паспорту.
  3. Біографічна довідка CurriculumVitae(у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) із зазначеною адресою Skype і списком основних публікацій.
  4. Мотиваційний лист в довільній формі англійською мовою.
  5. План стажування, який містить перелік пропонованих тем лекцій англійською мовою в обсязі 8 академічних годин (MobilityProgramme).
  6. Лист підтримки (українською мовою) від завідувача кафедри, на якій працює претендент, з підтвердженням включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри.

Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

• прозвітувати про стажування на засіданні кафедри (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
  • виконувати відповідне навантаження з даної дисципліни.

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресувідділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Термін подання документів – до 28 листопада 2016 р. (включно).

Співбесіда – у вівторок, 29 листопада 2016 р. о 10.00 (місце проведення буде оголошено додатково).

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1. Співбесіда.
  2. Складання загального рейтингу всіх претендентів.
  3. Подання рейтингу і документів претендентів на розгляд до Естонського університету природничих наук.
  4. Інтерв’ю з кандидатом за допомогою Skype, яке проводить представник Естонського університету природничих наук.
  5. Прийняття рішення Естонським університетом природничих наук.
  6. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків НЛТУ України  результатів відбору.
  7. Погодження періоду мобільності та підписання тристоронньої угоди.

Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Естонським університетом природничих наук.

Критерії оцінювання претендентів конкурсною комісією НЛТУ України:

1. Рівень володіння англійською мовою.
  2. Значення дисципліни для реалізації освітньої програми в НЛТУ України і розвитку міжнародних обмінів.
  3. Рівень кваліфікації викладача.

Перевага надається викладачам з меншим досвідом закордонних стажувань.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

Додаткові докумени: заява, угода, програма мобільності, резюме.