Оголошення про захист Тарас Уляни Михайлівни

ПІБ здобувача, місце роботи, посада: ТАРАС ОЛЕНА ЮРІЇВНА.
Тема дисертації:

ВІДНОВЛЕННЯ РОСЛИННИХ УГРУПОВАНЬ НА ДЕВАСТОВАНИХ ЗЕМЛЯХ ЯВОРІВСЬКОГО СІРЧАНОГО КАР'ЄРУ.

Вид дисертації, спеціальність:

дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук

06.03.01 – лісові культури та фітомеліорація.

Науковий керівник (консультант):

кандидат біологічних наук, доцент, Оліферчук Вікторія Петрівна, Національний лісотехнічний університет України Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри екології.

Дата, час і місце проведення захисту:  09 грудня 2016 р. о 1000 годині годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.02 у Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103, зал засідань.
Відомості про офіційних опонентів:

доктор сільськогосподарських наук, Левон Федір Михайлович, Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України, провідний науковий співробітник відділу дендрології та паркознавства, м. Київ;

доктор сільськогосподарських наук, професор, Фучило Ярослав Дмитрович, Інститут біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України, головний науковий співробітник, м. Київ.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Відгук
офіційного опонента