Оголошення про захист Марно-Куца Олена Юрiївна

ПІБ здобувача, місце роботи, посада: МАРНО-КУЦА ОЛЕНА ЮРІЇВНА.
Тема дисертації:

ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ НАСЕЛЕНИХ МІСЦЬ ЧЕРКАЩИНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ.

Вид дисертації, спеціальність:

дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук;

06.03.01 – лісові культури та фітомеліорація.

Науковий керівник (консультант):

доктор сільськогосподарських наук, професор Шлапак Володимир Петрович, Уманський національний університет садівництва, завідувач кафедри лісового господарства.

Дата, час і місце проведення захисту:  08 грудня 2016 р. о 1530 годині годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.02 у Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 103, зал засідань.
Відомості про офіційних опонентів:

доктор сільськогосподарських наук,професор Кучерявий Володимир Панасович Національний лісотехнічний університет України, професор кафедри ландшафтної архітектури, садово- паркового господарства та урбоекології.

доктор сільськогосподарських наук, професор Ковалевський Сергій Борисович, Національний університет біоресурсів і природокористування України, професор кафедри дендрології та лісової селекції.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Відгук
офіційного опонента