Конкурс на здобуття стипендій для викладачів на стажування в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде - 21.11.2016

Мова стажування – англійська.

Тривалість стажування становить 31 день, а період реалізації мобільності – до липня 2018 р.

Стажування фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ в такому розмірі:

• витрати на проживання в Німеччині - 120  євро в день;
  • витрати на проїзд - 275 євро в обидва боки.

Вимоги до претендентів

У конкурсі можуть брати участь викладачі, які розробляють навчальну дисципліну англійською мовою в таких галузях освіти (згідно з ISCED-2013):

• 0413 - Management and administration
  • 0522 - Natural environments and wildlife
  • 0722 - Materials (paper and wood)
  • 0821 - Forestry

Перелік документів для участі в конкурсі:

1. Заява (українською мовою).
  2. Копія закордонного паспорту.
  3. Аплікаційна форма з планом роботи англійською мовою (applicationform).
  4. Біографічна довідка CurriculumVitae(у форматі Europass http://europass.cedefop.europa.eu/documents/curriculum-vitae/templates-instructions) зі списком основних публікацій.
  5. Лист підтримки від завідувача кафедри, на якій працює претендент, з підтвердженням включення дисципліни до плану розвитку англомовних дисциплін кафедри (українською мовою).

Зобов’язання викладача після повернення зі стажування:

• прозвітувати про стажування на засіданні кафедри (копію звіту подати у відділ міжнародних зв’язків);
  • розробити deliverables - методичні матеріали з дисципліни англійською мовою, які залишаються в розпорядженні кафедри;
  • виконувати відповідне навантаження з даної дисципліни.

Документи подаються в друкованому вигляді до відділу міжнародних зв’язків (адміністративний корпус НЛТУ України, кім. 10). Скановані копії документів, складених у встановленій послідовності, надсилаються одним файлом у форматі PDF (максимальний розмір – 15 Мб) на електронну адресувідділу міжнародних зв’язків Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Термін подання документів – до 20 листопада 2016 р. (включно).

Співбесіда – в понеділок, 21 листопада 2016 р. о 14.00 (місце проведення буде оголошено додатково).

Порядок проведення конкурсу

1. Співбесіда.
  2. Складання загального рейтингу всіх претендентів.
  3. Подання рейтингу і документів претендентів на розгляд до Університету сталого розвитку м. Еберсвальде.
  4. Прийняття рішення Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде.
  5. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору.
  6. Погодження періоду мобільності та підписання тристоронньої угоди.

Остаточне рішення про надання стипендій ухвалюється Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде.

Критерії оцінювання претендентів конкурсною комісією НЛТУ України:

1. Рівень володіння англійською мовою.
  2. Відповідність дисципліни пріоритетам розвитку навчально-наукового інституту, її значення для реалізації освітньої програми і розвитку міжнародних обмінів.
  3. Рівень кваліфікації викладача.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України.
Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

Текст угоди.

Оголошені конкурси Еразмус+