Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

facebook youtube 

 

 

 

 

Конкурси Еразмус+

Конкурс для відбору учасників навчальної (академічної) мобільності до Університету сталого розвитку м. Еберсвальде за програмою Еразмус+, 21.07.2016

erasmusplus 0До уваги випускників бакалаврських програм НЛТУ України, які вступають в магістратуру в НЛТУ України, і студентів, які закінчили 5 курс!

Оголошується конкурс для відбору учасників навчальної (академічної) мобільності за програмою Еразмус+ (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist.html).

Навчання відбуватиметься в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина). Мова навчання – англійська.

Конкурс оголошується на такі місця для навчання:

1. Одне місце для навчання впродовж одного семестру з 26.09.2016 по 17.02.2017 р. за міжнародною магістерською програмою Forest Information Technology.

Претендентами можуть бути:

  • особи, які вступають в магістратуру НЛТУ України в 2016 році за спеціалізацією «Лісове господарство» (денна форма навчання);
  • студенти магістратури за спеціалізацією «Лісове господарство» (денна форма навчання), які завершили 5-й курс.

Forest Information Technology - програма підготовки фахівців в сфері застосування інформаційних технологій (ІТ) в лісовому господарстві та суміжних галузях економіки.

Деталі магістерської програми Forest Information Technology за посиланням:

http://www.hnee.de/en/Programmes/Master-degree/Forest-Information-Technology/about-fit/About-FIT-K788.htm

2. Одне місце для навчання впродовж одного семестру з 26.09.2016 по 17.02.2017 р. за міжнародною магістерською програмою Global Change Management.

Претендентами можуть бути:

  • особи, які вступають в магістратуру НЛТУ України (на денну форму навчання) в 2016 році за спеціалізаціями «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Економіка підприємства», «Екологія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство»;
  • студенти магістратури (денної форми навчання) за спеціалізаціями «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Економіка підприємства», «Екологія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», які завершили 5-й курс.

3. Одне місце для навчання впродовж одного року, починаючи з 26.09.2016 за міжнародною магістерською програмою Global Change Management.

Претендентами можуть бути:

особи, які вступають в магістратуру НЛТУ України (на денну форму навчання) в 2016 році за спеціалізаціями «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Економіка довкілля і природних ресурсів», «Економіка підприємства», «Екологія», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

Global Change Management - програма підготовки фахівців, які здатні сприяти адаптації до наслідків глобальних змін.

Деталі магістерської програми Global Change Management за посиланням:

http://www.hnee.de/en/Programmes/Master-degree/Global-Change-Management/about-GCM/About-GCM-K795.htm

Навчання фінансується рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Стипендія передбачає покриття витрат на проживання в Німеччині в сумі 800 євро в місяць і витрат на проїзд в сумі 275 євро.

Перелік документів для участі в конкурсі:

  • заява;
  • копія закордонного паспорту.

Документи подаються в кім. 51, адміністративний корпус НЛТУ України

Термін подання документів - до 20 липня 2016 р. (включно).

Претенденти повинні виступити з презентацією англійською мовою на довільно обрану тему, пов'язану з фахом, тривалістю 5-7 хв. Засідання комісії для заслуховування презентацій відбудеться 21.07.2016 в 15.00 у залі засідань адміністративного корпусу.

Критерії відбору учасників:

  1. Рівень володіння англійською мовою (60%).
  2. Середній рівень успішності за час навчання на бакалавраті і бали вступних іспитів при вступі в магістратуру - для вступників у магістратуру, середній рівень успішності за 5 років навчання - для студентів, які закінчили 5 курс (40%).

Оголошення результатів відбору 22.07.2016 р. на сайті НЛТУ України.

Відібрані учасники повинні підготувати всі необхідні документи і відправити до Міжнародного офісу Університету сталого розвитку м. Еберсвальде до 31 липня 2016 р.

Детальніша інформація про документи, які необхідно буде подати, за посиланням:

http://www.hnee.de/en/Programmes/International-Office/ERASMUS/ERASMUS-Studierendenmobilitaet-Incomings/Application-procedures-and-deadlines/Application-process-K5407.htm

З питаннями щодо конкурсу звертатися до міжнародного відділу НЛТУ України. Контактна особа – Лесюк Галина, тел. +38 098 55 92 780.

 
Russell Wilson Authentic Jersey