Оголошення про захист Войтовича Володимира Васильовича

ПІБ здобувача, місце роботи, посада: Войтович Володимир Васильович
Тема дисертації:  ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ РЕМОНТНОГО ЦИКЛУ ГОРИЗОНТАЛЬНИХ СТРІЧКОВОПИЛКОВИХ ВЕРСТАТІВ ЗА ПОКАЗНИКАМИ ЇХНЬОЇ НАДІЙНОСТІ
Вид дисертації, спеціальність:  кандидатська, 05.05.04 − Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт
Науковий керівник (консультант):

Доктор технічних наук, професор Шостак Володимир Васильович Національний лісотехнічний університет України завідувач кафедри деревообробного обладнання та інструментів

Дата, час і місце проведення захисту:

Захист відбудеться 29 червня 2016р. о 10год 30хв на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.03 Національного лісотехнічного університету України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зал засідань.

Відомості про офіційних опонентів:

Заслужений працівник народної освіти України Костогриз Сергій Григорович Міністерства освіти і науки Українит професор кафедри машинознавства доктор технічних наук, професор Хмельницький національний університет м. Хмельницький.

Доктор технічних наук, професор Шахбазов Яків Олександрович Українська академія друкарства Міністерства освіти і науки України завідувач кафедри технології матеріалів і поліграфічного машинобудування м. Львів.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація