Оголошення про захист М’якуш Богдана Михайловича

ПІБ здобувача, місце роботи, посада:

М’якуш Богдан Михайлович

Тема дисертації:

ФОРМУВАННЯ МІЦНОСТІ ТА ФОРМОСТІЙКОСТІ ПАРКЕТНОЇ ДОШКИ, СКЛЕЄНОЇ ТЕРМОПЛАСТИЧНИМИ КЛЕЯМИ

Вид дисертації, спеціальність:

кандидатська, 05.23.06 – Технологія деревообробки, виготовлення меблів та виробів з деревини

(консультант):

доктор технічних наук, професор Кшивецький Богдан Ярославович, Державний вищий навчальний заклад Національний лісотехнічний університет України, завідувач кафедри технологій захисту навколишнього середовища і деревини, безпеки життєдіяльності та соціальних комунікацій.

Дата, час і місце проведення захисту:

Захист відбудеться “11” травня 2021 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.04 в Національному лісотехнічному університеті України за адресою:79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, аудиторія 56.

Відомості про офіційних опонентів:

докторка технічних наук, професорка Пінчевська Олена Олексіївна Національний університет біоресурсів і природокористування України, завідувачка кафедри технологій та дизайну виробів з деревини.

докторка технічних наук, професорка Гавенко Світлана Федорівна Українська академія друкарства, завідувачка кафедри поліграфічних медійних технологій і паковань.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Відгук