Оголошення про захист БОКОТЕЙ АНДРІЯ АНДРІЙОВИЧА

ПІБ здобувача, місце роботи, посада:

БОКОТЕЙ АНДРІЙ АНДРІЙОВИЧ

Тема дисертації:

АНТРОПОГЕННА ТРАНСФОРМАЦІЯ ГНІЗДОВИХ ОРНІТОКОМПЛЕКСІВ ЗАХОДУ УКРАЇНИ

Вид дисертації, спеціальність:

докторська, 06.03.03 – лісознавство і лісівництво

(консультант):

доктор біологічних наук, професор Криницький Григорій Томкович, Національний лісотехнічний університет України Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри лісівництва

Дата, час і місце проведення захисту:

Захист відбудеться “13” травня 2021 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.02 в Національному лісотехнічному університеті України за адресою:79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103.

Відомості про офіційних опонентів:

доктор біологічних наук, професор Чаплигіна Анжела Борисівна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри зоології.

доктор біологічних наук Черневий Юрій Іванович, КВНЗ «Прикарпатський лісотехнічний коледж» Івано-Франківської обласної ради, директор.

доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник Шпарик Юрій Степанович, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника Міністерства освіти і науки України, професор кафедри лісового і аграрного менеджменту.

Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів Енергія електрична Львів
Автореферат Дисертація

Last modified on Четвер, 29 квітня 2021 09:09