Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан і перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації»

konferenciya kucheryaviy 14Сьогодні в Будинку вчених відбулася міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан і перспективи розвитку ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології та фітомеліорації» з нагоди 80-ліття від дня народження доктора с.г. наук, професора Володимира Панасовича Кучерявого.

З вітальним словом виступили ректор Національного лісотехнічного університету України, академік НАН України, професор Туниця Ю.Ю., директор Департаменту екології та природних ресурсів Львівської державної обласної адміністрації, доцент Гречаник Р.М., директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування, академік ЛАНУ, професор Лакида П.І., Проректор з науково-дослідної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, професор Кузик А.Д.

Із доповідю та презентацією наукових досліджень виступили:

• Кучерявий В.П., доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології Національного лісотехнічного університету України, на тему: «Екологізація наукових досліджень ландшафтів в світлі положень Європейської ландшафтної конвенції (2000 р.)»
  • Габрель М.М., завідувач кафедри архітектурного проектування НУ «Львівська Політехніка», професор на тему: «Сучасні проблеми урбаністики в Україні»
  • Мальований М.С., завідувач кафедри екологічної безпеки Національного університету «Львівська Політехніка», професор на тему:«Сучасні проблеми екологічної безпеки в Україні»
  • Міронова Н.Г., завідувач кафедри екології Хмельницького національного університету, доцент на тему: «Рекреаційна фітомеліорація піщаних кар’єрів Малого Полісся»

На міжнародній науково-практичній конференції працювали кілька секцій – Перспективи розвитку ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну, Сучасні напрямки садово-паркового господарства та фітомеліорації, Екологічна безпека та сталий розвиток суспільства в умовах урбанізованого середовища.

Юлія Гербут

Last modified on П'ятниця, 08 листопада 2019 12:13