Кафедра деревообробного обладнання та інструментів

gerb11

 Завідувач кафедри, д.т.н. професор Шостак Володимир Васильович 

 

 79044, м. Львів, вул. Природна, 19, Kорпус №6.

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 (032)238-45-04

 Кафедра ДООІ

Shostak Copy 267x3001

Завідувач кафедри,
доктор технічних наук, професор
Шостак Володимир Васильович

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Бакалавр (повна та скорочена форма навчання)

Магістр

PhD (аспірантура, докторантура):

  • Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт

Кафедра є випусковою із спеціальності „Обладнання лісового комплексу” спеціалізації „Обладнання та інструменти деревообробної промисловості” напряму "Інженерна механіка". Спеціальність акредитована за четвертим рівнем акредитації.

Бакалаври отримують хорошу фундаментальну підготовку, здобувають робітничу професію з підготовлення дереворізальних інструментів до роботи, мають знання з основ технічної експлуатації деревообробного обладнання.

Бакалавр може працювати механіком дільниці або цеху, менеджером з обладнання, технологом з інструменту, конструктором першої категорії, лаборантом та інших посадах молодшого спеціаліста.

Магістри отримують завершену фахову підготовку з проведення наукових досліджень, моделювання технологічних процесів, можуть отримати навики програмування сучасними засобами, мають підготовку з ділової іноземної мови, здобувають навики технічної творчості і виконання педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІ і ІІІ рівня акредитації.

Магістри можуть працювати на посадах головних спеціалістів (головний механік, головний енергетик, головний інженер), начальників відділів (конструкторського, виробничого), старшими спеціалістами (старший механік, старший конструктор, менеджер з охорони праці) та інших посадах для спеціалістів деревообробних, меблевих, тарних, плитних підприємств. Крім того вони можуть працювати в науково-дослідних лабораторіях, в установах зовнішніх відносин підприємств із закордонними фірмами, бути керівниками підприємств, відомств. Магістри є першими претендентами для навчання в аспірантурі.

Last modified on Вівторок, 26 лютого 2019 13:29

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper