Кафедра деревообробного обладнання та інструментів

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Бакалавр (повна та скорочена форма навчання):

• Прикладна механіка
  • Галузеве машинобудування

Магістр:

• Галузеве машинобудування

Доктор філософії і доктор наук:

• Машини для земляних, дорожніх та лісотехнічних робіт

Під час готування фахівців на кафедрі застосовуються передові технології навчання з сучасним методичним та технічним забезпеченням. У матеріально-технічне забезпечення кафедри входить сучасне мультимедійне обладнання, лабораторія деревообробного обладнання та лабораторія підготовлення дереворізального інструменту.

Кафедра є випусковою із спеціальності „Обладнання лісового комплексу” спеціалізації „Обладнання та інструменти деревообробної промисловості” напряму "Інженерна механіка". Спеціальність акредитована за четвертим рівнем акредитації.

Бакалаври отримують хорошу фундаментальну підготовку, здобувають робітничу професію з підготовлення дереворізальних інструментів до роботи, мають знання з основ технічної експлуатації деревообробного обладнання.

Бакалавр може працювати механіком дільниці або цеху, менеджером з обладнання, технологом з інструменту, конструктором першої категорії, лаборантом та інших посадах молодшого спеціаліста.

Магістри отримують завершену фахову підготовку з проведення наукових досліджень, моделювання технологічних процесів, можуть отримати навики програмування сучасними засобами, мають підготовку з ділової іноземної мови, здобувають навики технічної творчості і виконання педагогічної роботи у вищих навчальних закладах ІІ і ІІІ рівня акредитації.

Магістри можуть працювати на посадах головних спеціалістів (головний механік, головний енергетик, головний інженер), начальників відділів (конструкторського, виробничого), старшими спеціалістами (старший механік, старший конструктор, менеджер з охорони праці) та інших посадах для спеціалістів деревообробних, меблевих, тарних, плитних підприємств. Крім того вони можуть працювати в науково-дослідних лабораторіях, в установах зовнішніх відносин підприємств із закордонними фірмами, бути керівниками підприємств, відомств. Магістри є першими претендентами для навчання в аспірантурі.

Last modified on Понеділок, 27 січня 2020 14:41

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ