Кафедра економіки підприємства

gerb11

 Завідувач кафедри, д.е.н, професор Шевченко Григорій Сергійович

 

 79057, м.Львів, вул. Генерала Чупринки, 103, кім. 509

 

 ep(at)nltu.edu.ua

 (032) 239-27-48

 Кафедра ЕП

Shevchenko1

Завідувач кафедри,
д.е.н, професор
Шевченко Григорій Сергійович

Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітніми рівнями:

  • Бакалавр:

"Менеджмент організацій"

  • Магістр:

"Менеджмент організацій"

Львівський лісотехнічний інститут (ЛЛТІ) було організовано 15 січня 1945 р. згідно з постановою уряду УРСР. У структурі вузу було засновано інженерно-економічний факультет. Базовою кафедрою факультету стала кафедра економіки та організації лісової промисловості, одна з найстаріших кафедр університету, утворена в жовтні 1945 року, першим завідувачем якої був Писаревський Самуїл-Лев Залманович. 

У вересні 1949 року кафедра отримала назву кафедри економіки, організації і планування. З вересня 1953 року цю кафедру очолив кандидат економічних наук, доцент Полянський Є.В. В 1955 році на базі цієї кафедри була утворена кафедра економіки, організації і планування лісової, деревообробної промисловості і лісового господарства, завідувачем якої став кандидат економічних наук, доц.. Чекін В.П., а з вересня 1968 року – доц., к.е.н. Оксанич Е.Я.
В травні 1969 року на базі цієї кафедри утворені дві кафедри: економіки і організації лісової промисловості і лісового господарства (завідувач доц. Борисова І.В.) і кафедра економіки і організації деревообробної промисловості (завідувач доц. Оксанич Е.Я.). Саме на базі цих кафедр в 1993 році були утворені дві випускаючі кафедри – кафедра економіки і менеджменту лісових підприємств і кафедра економіки і менеджменту деревообробних підприємств, які функціонують і тепер.
Кафедра економіки та менеджменту деревообробних підприємств після реорганізації 1969 року почала спеціалізуватися виключно на проблемах економіки деревообробної промисловості. На той час навчальний процес здійснювали досвідчені педагоги і науковці: доценти Е.Я. Оксанич, В.П. Чекін, старші викладачі М.М. Брицька, І.П. Булигіна, Д.Є. Грінченко, О.П. Івашова, Б.І. Соловій, Ю.Ю. Лісович, О.В. Кондзірська, асистенти А.А. Леве та В.К. Данілова.
З 1977 року кафедру очолив доцент О.Б. Щетінін, а з 1980 р.- доцент В.К. Луцевич. Після затвердження доцента В.К. Луцевича на посаду декана факультету (1986), кафедру очолив доцент В.І. Михайловський. З 1996 року кафедрою завідує д.е.н., професор Г.С. Шевченко.
У різні роки на кафедрі здійснювали науково-педагогічну діяльність академік НАН України, професор М.І. Долішній, д.е.н., професор М.А. Козоріз, д.е.н., професор Е.Я. Оксанич, д.е.н., професор В.Я. Гуменюк, д.е.н., професор П.Ю. Бєлєнький та інші відомі вчені.
Основним напрямком наукової діяльності кафедри є вирішення економічних проблем оптимального розвитку та реформування деревообробної промисловості в умовах ринкової економіки. 

20131

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper