Кафедра технологій лісопиляння, столярних і дерев'яних будівельних виробів

QIP Shot Screen 0171

Завідувач кафедри ІТ, д.т.н. професор Білей Петро Васильович

м.Львів, вул. Залізняка, 11

tlsdbv.nltu.lviv.ua

bilei 150x15011

Завідувач кафедри,
доктор технічних наук, професор
Білей Петро Васильович

Кафедра здійснює підготовку фахівців:

Бакалавр (повна та скорочена форма навчання):

• Деревооброблювальні технології
Магістр:
  • Деревооброблювальні технології

Тематика наукових досліджень кафедри відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки, зокрема першому напрямку – фундаментальні дослідження з найважливіших (для деревообробної галузі промисловості) проблем природничих наук. Вказаний напрямок базується на основі досліджень і розробки прогресивних енерго- і матеріалоощадних технологій та сучасного обладнання в лісопиляльно-деревообробному і столярному виробництвах та дерев'яному домобудуванні. Проведено дослідження з метою розробки науково-обгрунтованих витрат деревини у виробництві пиломатеріалів та столярно-будівельних виробів (науковий керівник – к.т.н., доц. Ференц О.Б.). Досліджено та розроблено рекомендації використання голкофрез для шліфування деревини (науковий керівник – д.т.н., проф. Максимів В.М.). Виконано одну держбюджетну науково-дослідну роботу „Розроблення ресурсозберігаючих технологій виготовлення виробів з деревини з врахуванням її макроскопічних ознак” (науковий керівник – д.т.н., проф., Максимів В.М.)

Національний лісотехнічний
університет України