ННІ Деревооброблювальних технологій та дизайну

068-708-51-44

063-940-26-99

idtd.nltu.edu.ua

ННІ ДТД готує фахівців для всіх регіонів України. Всі навчальні дисципліни укомплектовані навчально-методичними матеріалами. Значна кількість спеціальних дисциплін забезпечені спеціалізованими комп'ютерними програмами. Інститут готує фахівців наступних рівнів:

бакалаврів за спеціальностями:

• 187 - Деревообробні та меблеві технології:
    • спеціалізація: деревообробні технології;
    • спеціалізація: ресурсоощадні технології виготовлення дерев`яних будівельних конструкцій та будівель;
    • спеціалізація: технології меблевих виробів;
    • спеціалізація: інноваційні стартапи деревообробної та меблевої галузей.
  • 183 - Технології захисту навколишнього середовища;
  • 161 - Хімічні технології та інженерія:
    • спеціалізація: технології деревинних композиційних матеріалів і модифікування деревини.
  • 122 - Комп'ютерні науки;

• 126 - Інформаційні системи та технології;

• 022 - Дизайн.

В інституті навчається близько 1000 студентів, навчальний процес ведуть висококваліфіковані викладачів, з них 13 професорів та понад 50 доцентів. Серед професорсько-викладацького складу – Заслужений діяч науки і техніки України (професор Білей П.В.), Заслужений працівник освіти України (професор Вайданич В.І.) та 10 відмінників освіти України.

Під час навчання студенти мають можливість активно організовувати своє дозвілля, у проведенні якого допомагають наставники числа досвідчених педагогів інституту. Для студентів організовуються відвідини Львівських театрів, музеїв, картинних галерей тощо. В університеті, в рамках Народного, працюють, гуртки художньої самодіяльності та спортивного спрямування. Студенти інституту деревооброблювальних технологій і дизайну неодноразові переможці обласних міжвузівських змагань КВН, фестивалю „Весна лісотехніка” та міжвузівських і Всеукраїнських спортивних змагань.

Дирекція ННІ ДТД

Маєвський Володимир Олександрович