Щодо результатів конкурсу 2020 р. програми ЄС Еразмус+

era1Національний Eразмус+ Офіс в Україні оновив базу проектів програми ЄС Еразмус+ з врахуванням результатів конкурсу 2020 р. База проектів програми Еразмус+ і результати конкурсів 2014-2020 рр. розміщені за посиланням.

За результатами конкурсу 2020 р. за напрямом КА107 – міжнародна кредитна мобільність (ICM), підтримано 6 проектів міжнародної кредитної мобільності між НЛТУ України та університетами з країн-членів програми Еразмус+. Партнерами НЛТУ України за конкурсом 2020 р. є: Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), Технічний університет у Зволені (Словаччина), Трансільванський університет у Брашові (Румунія), Лодзька політехніка (Польща), Люблянський університет (Словенія), Вальядолідський університет (Іспанія).

Всього за конкурсами програми Еразмус+ 2014-2020 рр. підтримано 30 проектів за участю НЛТУ України: 29 проектів за напрямом КА107 та 1 проект за напрямом КА211 (Розвиток потенціалу вищої освіти) – «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QUARSU). Впродовж 2015-2020 рр. Еразмус+ ICM проекти за участю НЛТУ України створили можливість для реалізації більш ніж 110 мобільностей.

Деталі щодо нових конкурсів для студентів, науково-педагогічних та адміністративних працівників буде оголошено після підписання міжінституційних угод та погодження періоду реалізації мобільності з університетами-партнерами з врахуванням епідеміологічної ситуації. Нагадуємо, інформація про проекти міжнародної кредитної мобільності розміщується на сайті університету: конкурси, результати та відгуки учасників. Міжнародні угоди університету розміщені та оновлюються за посиланням.

Принагідно звертаємо увагу, що конкурси на проекти міжнародної кредитної мобільності, проекти з розвитку потенціалу вищої освіти, проекти по напряму Жан Моне продовжуватимуться у рамках нового етапу програми Еразмус+ на період 2021-2027 рр. Пропозиції щодо проектів міжнародної кредитної мобільності приймаються відповідно до Додатку 1 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» Подання та узгодження змісту проектних заявок за іншими напрямами програми Еразмус+ регулюється «Положенням про порядок реалізації міжнародних проєктів та управління ґрантами в ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України».

Відділ міжнародних зв’язків

Last modified on Середа, 10 лютого 2021 07:53

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper