logo 10 04

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів НЛТУ України

 Національний лісотехнічний університет України і Університет сталого розвитку м. Еберсвальде

(Hochschulefür Nachhaltige Entwicklung Eberswalde, Німеччина) оголошують конкурс на здобуття стипендій

для навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина) за програмою Євросоюзу

Еразмус+(напрям КА1) (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття стипендій для навчання у осінньому семестрі 2021-2022 н.р. за такими програмами:

Програми навчання англійською мовою:

 1. Бакалаврська програма «International Forest Ecosystem Management» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2) або німецька (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство».
 1. Магістерська програма «Forest Information Technology» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство».
 1. Магістерська програма «Global Change Management» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Екологія».
 1. Магістерська програма «Forestry System Transformation» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство», «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Екологія», «Менеджмент» (спеціалізація – «Менеджмент організацій і адміністрування»).
 1. Магістерська програма «Biosphere Reserves Management» на факультеті ландшафтного господарства та збереження природи (Faculty of Landscape Management and Nature Conservation).
  Мова навчання – англійська (В2).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Екологія», «Менеджмент» (спеціалізація – «Менеджмент організацій і адміністрування»).

Програми навчання німецькою мовою:

 1. Бакалаврська програма «Landschaftsnutzung und Naturschutz» на факультеті ландшафтного господарства та збереження природи (Faculty of Landscape Management and Nature Conservation).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Архітектура та містобудування» (спеціалізація – «Ландшафтна архітектура»).
 1. Бакалаврська програма «Forstwirtschaft» на факультеті лісу та довкілля (Faculty of Forest and Environment).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3 курсів денної форми навчання за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство».
 1. Магістерська програма «Regionalentwicklung und Naturschutz» на факультеті ландшафтного господарства та збереження природи (Faculty of Landscape Management and Nature Conservation).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями «Екологія», «Лісове господарство, «Садово-паркове господарство», «Архітектура та містобудування» (спеціалізація – «Ландшафтна архітектура»).
 1. Магістерська програма «Nachhaltiges Tourismusmanagement» на факультеті сталого бізнесу (Faculty of Sustainable Business).
  Мова навчання – німецька (С1).
  До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями  «Економіка» (спеціалізація – «Економіка довкілля і природних ресурсів»), «Менеджмент».

Термін навчання: 20 вересня 2021 р. – 18 лютого 2022 р.

Навчання фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+. Стипендія передбачає покриття витрат на проживання в Німеччині в сумі 800 євро на місяць і витрат на проїзд у сумі 275 євро.

ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ

Подання документів здійснюється онлайн через реєстрацію за посиланнями:

Звертаємо увагу, що вказані посилання також доступні на сторінці сайту Університету Еберсвальде для учасників програм мобільності, скористайтесь функцією налаштування мови за потреби.

Для реєстрації необхідно заповнити наступну інформацію:

 1. Дані про тип заявки (Application data).
  Зверніть увагу: у пункті Exchange programme обов’язково обрати із випадаючого списку KA -107-SMS  (student mobilities for studies – мобільність з метою навчання)!
 2. Особисті дані (Personal data). Заявник повинен вказати інформацію відповідно до паспортних даних та дійсну електронну адресу, на яку прийде підтвердження реєстрації (за наявності – з домену університету @nltu.edu.ua).
 3. Інформація про школу, де заявник навчався (School education, school-leaving qualification).
 4. Інформація про навчання в університеті (Current degree program). Країну та назву університету обрати з випадаючого списку. У пункті «факультет» (Faculty at home institution) зазначити назву відповідного навчально-наукового інституту НЛТУ України.
 5. Інформація про попереднє навчання (Study history (previous study periods). Зверніть увагу: вказаний пункт актуальний для заявників, які навчались у коледжі.
 6. Інформація про програму навчання, на яку заявник подає документи (Information about the intended stay). Спочатку зазначити один із факультетів Університету Еберсвальде, потім – з випадаючого списку обрати програму навчання.
  Відповідність між програмами навчання і факультетами зазначена на початку оголошення!
 7. Рівень володіння іноземною мовою (Language skills).
 8. Контактна особа у випадку надзвичайної ситуації (Contact person in case of emergency).
  Рекомендуємо зазначити інформацію про батьків чи близьких осіб.
 9. Поселення (Accomodation).
  Рекомендуємо зазначити, що потребуєте кімнати у студентському гуртожитку.
 10. Вступна зустріч (Introduction event).
  Рекомендуємо зазначити, що зацікавлені в участі (роз’яснюватимуть про особливості організації навчання).
 11. Програма студентської допомоги (Buddy-Programme) .
  Рекомендуємо зазначити, що зацікавлені – заявнику буде призначено студента Університету Еберсвальде, який допоможе  з організацією приїзду, поселенням чи іншими практичними питаннями.
 12. Вивчення курсу німецької мови (Language course participation).
  Обрати за бажанням.
 13. Наявність особливих освітніх потреб (Disability).
  Підтвердити чи спростувати.
 14. Підтведження того, що заявник вказав коректну і правдиву інформацію (Student confirmation).
  Після введення інформації необхідно надіслати заявку (Send application). Якщо виникають технічні помилки – перевірити чи заповнені поля, які вказані як обов’язкові (позначені *).

Після реєстрації прийде повідомлення-підтвердження реєстрації на вказану електронну адресу. Потім потрібно завантажити наступні документи:

 1. Фото.
 2. Копія чинного закордонного паспорта.
 3. Мотиваційний лист мовою навчання в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде (Letter of motivation). У листі претенденти повинні вказати освітню програму, за якою бажають навчатися, пояснити свою мотивацію щодо участі у програмі академічної мобільності та очікувані результати для навчання і професійної кар’єри.
 4. Довідка з місця навчання англійською мовою (Certificate of enrollment). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 13 «Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі «Національний лісотехнічний університет України» , далі – Положення).
 5. Довідка про успішність навчання (Transcript of Records). Для отримання довідки звертатися в дирекції навчально-наукових інститутів (див. додаток 14 Положення). 

       У зв’язку з організаційними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19,  отримати довідки з дирекцій можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:

 • для студентів ІЕЕМ (доц. Адамовський О.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІЛСПГ (доц. Гаврилюк С.А.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
 • для студентів ІМАКІТ– дирекція ІМАКІТ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
 • для студентів ІДКТД – дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 1. Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України за результатами складання раніше проведених іспитів).

       Вимоги щодо знання мови:

 • англійська мова: мінімальний рівень – В1, рекомендований рівень – В2;
 • німецька мова: мінімальний рівень – В2, рекомендований рівень – С1.

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 15 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 19 квітня 2021 року на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням ПІБ та мови).

Іспит відбудеться дистанційно 20 квітня 2021 року (вівторок) о 11.00 год. Усі зареєстровані кандидати отримають посилання для проходження іспиту від кафедри іноземних мов.

Термін подання документів – до 02 травня 2021 р.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 1. Реєстрація учасників та завантаження необхідних документів у вказаний період – до 02 травня 2021 р.
 2. Номінування учасників Конкурсною Комісією НЛТУ України – до 14 травня 2021 р. Конкурсна комісія НЛТУ України номінує учасників за результатами проведення співбесіди.
  На співбесіді студент повинен виступити з презентацією тривалістю 7-10 хв. іноземною мовою на довільну тему за фахом. Співбесіда відбудеться дистанційно за допомогою додатку ZOOM. Усім зареєстрованим студентам буде повідомлено дату і час проходження співбесіди та надіслано посилання для підключення в ZOOM.
  Конкурсна комісія НЛТУ України складає загальний рейтинг і номінує студентів на основі таких критеріїв: 
  1. Рівень компетентності, мотивації та комунікації за фахом іноземною мовою, продемонстрований під час співбесіди (50%).
  2.Середній рівень успішності за час навчання (50%).
 3. Прийняття рішення про надання стипендій Університетом сталого розвитку м. Еберсвальде. Очікувано – на початку червня 2021 р.
 4. Оприлюднення відділом міжнародних зв’язків результатів відбору на сайті НЛТУ України.
 5. Погодження та тристороннє підписання навчального плану студента (Learning Agreement) (див. додаток 4 Положення).
 6. Оформлення закордонного відрядження згідно з розділом 7 Положення.

З питаннями щодо конкурсу звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. Контактна особа – Лесюк Галина Миколаївна, е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. viber, telegram, whats app 098 55 92 780

Ознайомитись з відгуками студентів, які вже реалізували міжнародну академічну мобільність в Університеті сталого розвитку м. Еберсвальде за програмою Еразмус+, можна за посиланням.

Додатки:

 1. Оголошення про конкурс англійською мовою.
 2. Оголошення про конкурс німецькою мовою.
 3. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.

Відділ міжнародних зв’язків

vakcine21Оголошення!

Для працівників університету, які виявили бажання вакцинуватися від коронавірусної інфекції COVID-19, з’явилась така можливість з 12.04.2021 року.

Вакцинація проводиться в поліклініці за адресою:

        м. Львів, вул. Чупринки, 61, каб. 5  (у будні дні з 10-00 до 13-30 год.).

Враховуючи можливості та ресурси держави (для університету виділена квота вакцинації - 20 осіб на день), прийнято рішення про розподіл цієї квоти наступним чином:

 • для співробітників кожного навчально-наукового інституту (в т.ч. підпорядкованих кафедр) виділено ліміт - 4 особи на день;
 • для всіх інших працівників університету - 4 особи на день.

Для запису з обранням конкретної дати і часу вакцинації бажаючим із списку, складеного в університеті згідно з інформацією  структурних підрозділів станом на 31.03.2021 року та поданого в заклади охорони здоров’я, потрібно звернутися згідно зазначеної вище підлеглості безпосередньо до дирекції свого інституту, або у відділ охорони праці до Петрилко Надії Андріївни (тел. 258-42-86; моб. 098 978 27 04).

У пункт вакцинації слід прибути в обраний день та час з паспортом та копією ідентифікаційного коду, з дотриманням протиепідемічних заходів та попередньо, за потреби, проконсультувавшись щодо свого стану здоров’я з цього приводу із сімейним лікарем.

Хто з якихось причин не потрапив до існуючого (станом на 31.03.2021 р.) списку бажаючих вакцинуватися, просимо звернутися за підлеглістю до своїх керівників для формування додаткового списку.

Просимо відповідально віднестися до цієї важливої кампанії із запобігання поширенню пандемії, оскільки ризики захворіти на страшну недугу значно вищі від гіпотетично можливих і переважно передбачуваних дрібних реагувань організму на вакцинацію.

Бережіть себе та близьких!

Адміністрація НЛТУ України

Шановні друзі та колеги!

Календар впевнено веде відлік до 18 травня, коли Міжнародна виставка ДЕРЕВООБРОБКА  розпочне свою роботу!

derevoobrobkaДеревообробка – щорічне місце зустрічі виробників, постачальників повного спектру технологій для роботи з лісом, обробки деревини, виготовлення меблів та утилізації відходів деревини.

Ми знаємо, що і експоненти, і відвідувачі встигли знудьгуватись за «живими»  подіями, за змістовним професійним спілкуванням, новими зустрічами та яскравими презентаціями. Бажання отримати нову інформацію, побачити новинки, відчути пульс індустрії - це вагомі фактори для участі та відвідування виставки ДЕРЕВООБРОБКА 2021.

Тож, не гайте часу, а скоріше реєструйся та приєднуйся до галузевої спільноти 18-21 травня!

Стати учасником: https://forms.gle/f2xHT7u7GFzzFxJq5

Отримати безкоштовне запрошення: https://visitors.galexpo.com.ua

УВАГА!!! Виставка Деревообробка відбудеться на новій локації - Арені Львів. Це велика локація, яка надає великі можливості, особливо, у посткоронавірусний час. Адже,  головні її переваги – це масштабність та можливість дотримуватись дистанції, розділяти потоки людей і не утворювати черги та скупчення. Крім цього, це:

 • Найбільша у Західній Україні локація
 • Паркінг під охороню на 2500 місць
 • Зручне розташування: від Автовокзалу – 2 км, від Аеропорту – 9 км., від центру – 8, 4 км., від залізничного вокзалу – 10 км., від зупинки громадського транспорту – 1 км.
 • Безкоштовний wi–fi
 • Смачний кейтеринг 

Наші учасники вже з нетерпінням чекають відкриття ділового сезону для зустрічі з вами і готують неймовірні новинки. Тож, до зустрічі на  виставці Деревообробка 2021!!!

                                                                                                            Організатор:
                                                                                                            ПрАТ “Гал-ЕКСПО»
                                                                                                            www.galexpo.com.ua/derevo
                                                                                                            https://www.facebook.com/derevolviv/ 

Досвід використання біоенергії м. Борислав
(за матеріалами науково-практичного семінару)

bioenergy2 квітня 2021 р. відбувся другий науково-практичний семінар за участю представників міської ради м. Борислав, Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України) і Федерального Інституту снігу, лісу і ландшафту (WSL), м. Бірменсдорф, Швейцарії, присвячений питанням використання біоенергії для задоволення потреб українських містечок.

Цьогорічний захід відбувся в дистанційному режимі в межах дисципліни «Стала біоенергетика», започаткованої в минулому навчальному році для студентів-магістрантів різних спеціальностей трьох науково-навчальних інститутів (екологічної економіки та менеджменту; лісового і садово-паркового господарства, деревообробних і комп’ютерних технологій і дизайну). Викладання дисципліни забезпечує кафедра екологічної економіки (проф. Соловій І.П., доц. Загвойська Л.Д., доц. Максимів Л.І.).У викладанні дисципліни беруть участь також професори Лавний В.В. і Кійко О.А. 

Метою семінару було ознайомлення студентів і викладачів НЛТУ України з реаліями переходу до відновних джерел енергії в контексті пом’якшення зміни клімату, досвідом використання біоенергії в м. Борислав, а також напрацювання рекомендацій щодо стратегії переходу міст до сталої біоенергетики в контексті декарбонізації економіки України.

З привітальними словами до учасників звернулись: від Бориславської міської ради заступники міського голови п. Садлівський Р.С. (перший заступник) і Гарасимів Р.В., від НЛТУ України – проректор з наукової роботи проф. Лавний В.В., а від WSL – керівник наукової програми «Зелена енергія» д-р Астрід Бйорнзен-Гурунг.

Семінар складався з двох частин. У першій частині викладачі, аспіранти і студенти ознайомилися з досвідом використання біоенергії у м. Борислав. Перед присутніми виступили: директор КП «Бориславтеплоенерго» Дубас Б.С., керівник Центру екології, туризму та сталого розвитку Цайтлер М.Й., спеціаліст відділу розвитку міста Заікіна М.А., директор ЗЗСО № 9 Новицька Г.Б. У роботі семінару взяли також участь директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», Качмарчик Е. З. - начальник відділу освіти Бориславської міської ради та інші представники.

Заслухавши  доповіді фахівців-практиків, студенти під керівництвом доц. Загвойської Л.Д. підготували і представили результати SWOT-аналізу переходу до сталого використання біоенергії в м. Борислав. Доц. Загвойська Л.Д. заздалегідь підготувала навчальні матеріали по SWOT-аналізу і на лекційному занятті ознайомила з ними студентів. Таким чином, було створено теоретичне підґрунтя для напрацювання сильних і слабких сторін, можливостей і загроз для розроблення енергетичної стратегії міста. Використання інструментів ZOOM дозволило організувати одночасну роботу трьох груп студентів, а решті учасників – обговорити плани подальшої спільної діяльності.

Цей новий для нас спосіб організації і проведення навчального процесу у віртуальному просторі урізноманітнив методику подачі матеріалу, з одного боку, а з другого – дав змогу реалізувати проблемно-орієнтований підхід до навчання, поєднавши потреби практики з теоретичними  напрацюваннями. Плануємо продовжити практикувати такі семінари з представниками органів місцевого самоврядування інших містечок Західної України як ефективне доповнення і збагачення інструментальних, інтерактивних підходів до організації навчального процесу та наукових досліджень. Для цього нам потрібна технічна підтримка відповідних служб університету.

Семінар став продовженням співпраці між НЛТУ України та Бориславською міською радою, угоду про яку було підписано у лютому минулого року після завершення першого семінару, який проходив у затишних стінах міської ради м. Борислав. Слід зазначити високий організаційний рівень підготовки обох семінарів представниками Бориславської міської ради. Заслуговує поваги якість технічного супроводу заходів фахівцями міськради. 

Висловлюємо також подяку студентам і аспірантам кафедри, які долучилися до роботи семінару. Особлива подяка - доктору філософії В. Соловію за бездоганний технічний супровід і фахову інформаційну підтримку.

Л. Максимів, Л. Загвойська, доценти кафедри екологічної економіки

ТИ ГОТОВИЙ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ГОДИНИ ЗЕМЛІ 2021?
 
Вже цієї суботи 27 березня о 20:30 кожен зможе взяти участь у ГОДИНІ ЗЕМЛІ — найбільшій світовій ініціативі на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів!
ГОДИНА ЗЕМЛІ 2021 в Україні присвячена старовіковим лісам! Майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі, які є головними прихистками для червонокнижних видів тварин і рослин. 
wh 2021

 

Ми вирішили підтримати дії державних установ і підприємств задля збереження українських старовікових лісів. І запрошуємо тебе долучитися! 27 березня о 20:30 ми відкриємо національну кампанію зі збору голосів на підтримку найстаріших лісів України. Дійзнайся більше на офіційній сторінці Години Землі 2021 в Україні та долучайся!
 
ХОЧЕШ ВІДЗНАЧИТИ ГОДИНУ ЗЕМЛІ 2021, ДОЛУЧИТИ СВОЮ РОДИНУ, ДРУЗІВ ТА ОДНОДУМЦІВ?
Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому. Дізнайтеся про ідеї, як цікаво та з користю провести свій вечір суботи 27 березня!
 
 
Стежте за нашою діяльністю у зручному для вас каналі

zahorskyyвважає Володимир Загорський. 
А ще — відповідальність та порядність. Адже сам сповідує ці життєві цінності

Бути в одній команді з Володимиром Загорським велика честь і велика відповідальність. Харизматичннй лідер та потужний керівник, досвідчений стратег і тактик, авторитетний вчений-економіст, неординарна особистість з державницьким мисленням усі ці якості гармонійно поєдналися в одній особі.

Володимир Загорський - член-кореспондент НАН України, док­тор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, голова експертної ради з питань проведення експертизи дисертаційних робіт МОН України з проблем секторального розвитку та підприємництва, член Ради За­хідного наукового центру НАН Укра­їни, кавалер орденів - За заслуги II та III ступенів, інших численних на­город та відзнак.
Професійний менеджер, який своєю працею підтвердив здат­ність керівника не лише очолити процеси, а й розвивати, виводи­ти їх на нові рівні. Львівський ре­гіональний інститут державного управління НАДУ при Президенто­ві України, директором якого доне­давна був Володимир Загорський, за чотирнадцять років вийшов на нові обрії, тримаючи високу план­ку якості підготовки професіона­лів управління та займаючи лідер­ські позиції у рейтингах. Це роки найпотужнішого розвитку навчаль­ного закладу, який відзначив своє 25-річчя.
Оскільки на рівні керівництва країни прийнято рішення запро­ваджену у нас французьку модель підготовки управлінців замінити американською, Кабінет Міністрів України 24 лютого 2021 року ухвалив реорганізацію Національної академії державного управління при Президентові України та її регі­ональних інститутів способом при­єднання до інших навчальних за­кладів.
Володимир Загорський наказом міністра освіти і науки України при­значений в.о. ректора Національ­ного лісотехнічного університету України.

VZ

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

27 березня 2021р. - робоча субота за четвер 6 травня 2021р. (непарний тиждень)

Наказ №148 від 20.08.2020р. (додаток 3)

0004Ось і завершився «Arbosummit 2021» – три дні праці, емоцій і чудового спілкування. Сказати, що для нас це був насичений період – це не сказати нічого. Сьогодні маємо нагоду поділитися враженнями та розповісти як усе відбувалося. Отже, по порядку.

Все розпочалося з того, що близько місяця тому до нас в Ботанічний сад звернулася Олександра Сладкова – начальник управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради з пропозицією до співпраці. Скажемо одразу – для нас це було вкрай несподівано, бо в цій безкінечній круговерті скорочення штатів і переформатування Ботсад нічого доброго вже не чекав. Домовилися, що в кінці березня на базі Ботанічного саду НЛТУ України проведемо «Arbosummit 2021» – щорічну зустріч арбористів. Метою цього заходу є обмін досвідом між арбористами, що гуртуються задля вдосконалення вміння в догляді за деревами. То хто ж такі ці арбористи? Як пишуть у Вікіпедії: «Арборист – фахівець з обслуговування та догляду за деревами як за індивідуальними організмами». А цих організмів у нас предостатньо! Адже до складу Ботанічного саду входять три об’єкти з потужними дендрологічними колекціями. Як і усі живі організми, дерева потребують постійного догляду, що й забезпечують наші співробітники у міру своїх можливостей. Правда, ні нових інструментів, ні сучасної техніки, так необхідної 02для цьSого, у нас немає. Тому допомога професіоналів була для нас просто знахідкою.

Датою проведення «Arbosummit 2021» було визначено 18-21 березня. І тут розпочалася гаряча пора. Фахівцями Ботанічного саду проведені обстеження дендрологічних колекцій для визначення пріоритетних, потребуючих особливого догляду особин. Упорядкована територія, бо після зими завжди є багато роботи. Готували матеріали для екскурсій. Приклали зусилля усі. І от нарешті на сторінці «Arbosummit 2021» з’явилася програма заходу, детально розписані майстер-класи, екскурсії, роботи по всіх трьох об’єктах: дендрарію, арборетуму та дендропарку.

І тут сталася несподіванка – локдаун вніс свої корективи. Напередодні початку заходу ще зранку ми працювали як зазвичай, ближче до обіду мали розуміння, що є варіант, що все буде відмінено, і тільки ближче до вечора з полегшенням зітхнули – «Arbosummit 2021» відбудеться. З обмеженнями, зі зміненою програмою, та все ж.

03В перший день гостей приймав дендрарій – найстаріший та чи не найцікавіший, історичний об’єкт Ботанічного саду. Після короткого знайомства та встановлення меж безпеки одразу розпочались роботи – без довгих оповідей та висловлювань. Ловили час світлового дня. Навіть ознайомча екскурсія була відкладена на потім, коли вже всі трохи потомляться.

І от нарешті ми побачили арбористів в роботі. Це надзвичайні фахівці! За один день зроблено такий шмат роботи, що нам би це прийшлося робити роками – вилучення аварійних дерев, формування крон старих дерев на висоті, санітарні обрізки, обстеження дупел. Також нам надали допомогу у формуванні молодих дерев і кущів. А спорядження арбористів –  це щось неймовірне. Усі ці линви, карабіни, рогатки, пилки, бензопили – тільки їх можна розглядати півдня. Для дерев, які межують з пішохідною вулицею була задіяна автовишка.

Також відбулася презентація продукції ARPAL – подрібнювачів гілок та пнів. На техніку можна було не лише подивитись, а й випробувати в дії.

В результаті злагодженої та плідної роботи лише за один день в дендрарії виконано значну кількість робіт. Видалено дві аварійні особини горіха сірого, залишки стовбура бундука дводомного і його пня, а також старий пень дуба. Видалено сухі гілки та сформовано крони двох особин модрини європейської, карій – овальної та торочкуватої, софори японської, бука лісового повислої відміни, тополі білої ф. кулястої, каштана їстівного, магнолії кобус та горіха гібридного. Ці дерева зростають тут ще від початку формування колекції, мають значну висоту та дуже проблемні в обслуговуванні. Також сформовані крони значно молодших дерев –  сакури, сосни кримської, глоду кошенільного (три особини), глоду одноматочкового, брусонетії паперової, ірги круглолистої (дві особини), гібіска сірійського (дві особини). Омолоджені і сформовані кущі кизильника лискучого (три особини), спіреї японської (три особини), жимолості Маака, магонії падуболистої, дейції шорсткої, самшита вічнозеленого. Впорядкований  живопліт зі спіреї японської.

01

Другий і третій дні «Arbosummit 2021» проходив в арборетумі Ботсаду в с. Страдч. Туди завітали гості з Києва, Харкова, Одеси, Ужгорода, Хмельницького, Тернополя, Вінниці та інших міст. Третій день заходу, не зважаючи на сніжну та морозну погоду, пройшов у теплій та дружній атмосфері. Цікавинок не бракувало. Провели ряд унікальних майстер-класів від найкращих фахівців-арбористів України – 05зокрема, майстер-клас по валці та поздовжній розпиловці на слеби. Також наші гості позмагалися у вправності обрізок крон на значній висоті (до 30 м).

Крім того відбулася демонстрація вражаючих можливостей подрібнювачів гілок, "пенькогриза" та багато-багато іншого. Повправлялись навіть в топіарному мистецтві та формуванні бонсаю. Мали цікаву екскурсію по арборетуму. Також відбулася дуже солідна презентація продукції від компанії Husqvarna.

Отож, в арборетумі було виконано такі роботи з обрізки крон дерев: дуб звичайний (4 особини), бук лісовий, черемха пізня, катальпа бузколиста (2 особини), аралія манджурська, береза паперова, ялина звичайна, платан західний, туя західна ф. рівновершинна (6 особин), птеростіракс. А також розкряжовано дерева туї західної ф. рівновершинної (2 особини).

Варто звернути увагу на те, що під час невимушеного спілкування з учасниками самміту працівниками Ботанічного саду проведена своєрідна профорієнтаційна робота – вже декілька гостей зацікавились тим, щоб здобувати вищу освіту в стінах нашого університету.

06На закінчення арбосамміту Ботанічний сад за сприяння Олександри Сладкової отримав у подарунок 9 рослин з метою поповнення колекційного фонду дендропарку та дендрарію. Рослини висотою 3-4 м. Найбільш цінними з них є пірамідальні форми тюльпанового дерева та граба звичайного.

То що ж у підсумку? «Arbosummit 2021» у Ботанічному саду НЛТУ України видався на славу.

Було неймовірно цікаво та круто, бо це абсолютно неординарна подія не лише для Лісотеху чи навіть для Львова, а й, загалом, для України. Щиро дякуємо всім, хто активно долучились до підготовки та організації цього корисного та потужного дійства, а особливо Олександрі Сладковій, як ідейній натхненниці цьогорічного самміту. Також ми вдячні нашим гостям-арбористам, які приїхали з усієї України, щоб провести це свято професіоналів з догляду за деревами саме в нашому Саду. Сподіваємося, що наша співпраця розвиватиметься, і в майбутньому ми зможемо ще не раз зібратися в такому приємному товаристві.

Підготували:
директор Ботанічного саду
Ростислав Кравчук
завідувачка відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду
Наталія Кендзьора

 logoICM  erasmus logo1 

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги студентів та аспірантів НЛТУ України

Національний лісотехнічний університет України і  Університет Вальядоліду (Іспанія) оголошують конкурс 

на здобуття стипендій для реалізації академічної мобільності в Університеті Вальядоліду  

за програмою Євросоюзу Еразмус+  проекти KA107-ES01-61356, KA107-ES01-80444 (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html)

Конкурс оголошується на здобуття 6 стипендій для студентів/аспірантів з українських університетів-партнерів для реалізації академічної мобільності в Університеті Вальядоліду. Форма академічної мобільності студентів – навчання, аспірантів – наукове стажування. 

Університети-партнери: Національний лісотехнічний університет України, Національний медичний університет ім. Богомольця, Івано-Франківський національний медичний університет, Чернігівський національний технологічний університет, Харківський національний університет радіоелектроніки, Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького.

Мобільність фінансується за рахунок програми Євросоюзу Еразмус+ у такому розмірі: 

 • грант для студентів/аспірантів: 850 євро / місяць (5 місяців). Всього: 4250 євро;
 • витрати на подорож: квиток з НЛТУ України до Університету Вальядоліду та зворотній квиток – 360 євро.

Період реалізації мобільності – 2021-2022 н.р. Тривалість мобільності – 5 місяців (осінній або весняний семестр 2021-2022 н.р. залежно від програми навчання).

Програми навчання, відкриті для студентів НЛТУ України, в Університеті Вальядоліду:

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі лісового господарства в Університеті Вальядоліду.
  Термін навчання – 01/02/2022-30/06/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: «International Semester in Forestry»

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Екологія”, “Лісове господарство”, “Садово-паркове господарство”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі інжинірингу в Університеті Вальядоліду.
  Термін навчання – 01/02/2022-30/06/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in Industrial Engineering

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Прикладна механіка”, “Галузеве машинобудування”, “Деревообробні та меблеві технології”, “Хімічні технології та інженерія”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі комерції в Університеті Вальядоліду.
  Термін навчання – 01/02/2022-30/06/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester in Commerce

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Менеджмент”, “Економіка”, “Облік і оподаткування”.

 • Міжнародний семестр для студентів-бакалаврів у галузі телекомунікаційної інженерії (галузь знань відповідно до ISCED 0610-інформаційно-комунікаційні технології )
  Термін навчання – 01/09/2021-31/01/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: International Semester Programme in Telecommunications Engineering.

До участі в конкурсі допускаються студенти 2-3-го курсу денної форми, які навчаються за такими спеціальностями: “Прикладна механіка”, “Інформаційні системи та технології”, “Комп'ютерні науки”.

 • Міжнародний семестр для студентів-магістрів у галузі лісового господарства в Університеті Вальядоліду
  Термін навчання – 01/09/2021-31/01/2022. Мова навчання – англійська.

Ознайомитись з програмою навчання в Університеті Вальядоліду можна за посиланням: Forest Management based on Data Science

До участі в конкурсі допускаються студенти денної форми навчання 4-го курсу або 3-го курсу (скорочений термін навчання), які будуть вступати до НЛТУ України в 2021 році на освітній ступінь магістра за спеціальностями “Лісове господарство” та “Садово-паркове господарство”.

Варіанти, доступні для мобільності аспірантів можна переглянути за посиланням, обравши тип мобільності Doctorate та здійснивши пошук. Період реалізації мобільності – до 30 червня 2022 р. Мови – англійська, іспанська та інші.

Подання заявок за даним типом мобільності узгоджувати з науковими керівником (-ами). Обрана освітньо-наукова програма в Університеті Вальядоліду має бути доречною до освітньо-наукової програми в НЛТУ України. Рекомендується перед початком подання заявки з’ясувати, якою мовою здійснюється підготовка аспірантів та тематику наукових досліджень обраної освітньо-наукової програми в Університеті Вальядоліду (https://uvamobplus.uva.es/publico/courses-Doctorate-пошук, контакти).

Вимоги щодо допуску до участі в конкурсному відборі      

 • для міжнародних семестрів для студентів-бакалаврів: бути офіційно зарахованим студентом-бакалавром в НЛТУ України в 2020-2021 н.р. та 2021-2022 н.р., завершити як мінімум один рік навчання, обраний семестр в Університеті Вальядоліду має бути доречним до спеціальності в НЛТУ України, статус студента НЛТУ України повинен зберігатися впродовж всього періоду навчання в Університеті Вальядоліду. 
 • для міжнародних семестрів для студентів-магістрів: бути офіційно зарахованим студентом-бакалавром в НЛТУ України в 2020-2021 н.р. та вступати до НЛТУ України в 2021 р. на освітній ступінь магістра, обраний семестр в Університеті Вальядоліду має бути доречним до спеціальності в НЛТУ України, статус студента НЛТУ України повинен зберігатися впродовж всього періоду навчання в Університеті Вальядоліду.
 • для мобільності аспірантів: бути офіційно зарахованим аспірантом в НЛТУ України в 2020-2021 н.р. та 2021-2022 н.р., обрана освітньо-наукова програма в Університеті Вальядоліду має бути доречною до освітньо-наукової програми в НЛТУ України навчання, статус аспіранта НЛТУ України повинен зберігатися впродовж всього періоду мобільності в Університеті Вальядоліду. 

Заявки студентів та аспірантів, які раніше брали участь у програмі Erasmus + терміном більше семи місяців на тому ж рівні вищої освіти, у рамках якого подається нова заявка, є недопустимими.

Заявка подається через онлайн-платформу  Університету Вальядоліду https://www5.uva.es/uvamobplus/ в режимі он-лайн. Всі документи подаються англійською або іспанською мовами. 

Керівництво щодо подання заявки у додатку.

Процес створення заявки починається з реєстраціїhttps://uvamobplus.uva.es/login/newUser

Для подачі заявки необхідно підготувати та завантажити наступні документи:

 • Фото
 • Копія паспорта
 • СV – біографічна довідка у форматі EUROPASS https://europass.cedefop.europa.eu/es/documents/curriculum-vitae
 • Рекомендаційний лист 
 • Академічна довідка про успішність навчання – для студентів та аспірантів (Додаток 14 “Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”). Для студентів-бакалаврів довідка має підтверджувати, що студент завершив перший рік навчання.
 • Довідка з місця навчання – для студентів та аспірантів (Додаток 13 “Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”).

У зв’язку з організаційними заходами для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, отримати довідки з дирекцій ННІ можна шляхом надсилання запитів на електронні адреси:

для студентів ІЕЕМ – доц. Адамовський О.М. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
для студентів ІЛСПГ – доц. Гаврилюк С.А.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
для студентів ІМАКІТ– дирекція ІМАКІТ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   
для студентів ІДКТД – дирекція ІДКТД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 • Довідка про знання іноземних мов (сертифікат незалежного оцінювання рівня володіння іноземною мовою або сертифікат, виданий кафедрою іноземних мов НЛТУ України не раніше 1 року до дедлайну подання документів). 

Отримати довідку про знання іноземних мов (Language Assessment Sheet, див. додаток 15 Положення) можна, склавши іспит на кафедрі іноземних мов університету. Для складання іспиту потрібно зареєструватися до 05 квітня 2021 року на кафедрі іноземних мов (інформацію про реєстрацію необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням ПІБ та мови). 

Іспит відбудеться дистанційно 06 квітня 2021 року (вівторок) о 11.00 год. Усі зареєстровані кандидати отримають посилання для проходження іспиту від кафедри іноземних мов.

 • Підписана пропозиція щодо мобільності. Форма документу завантажується через он-лайн систему Університету Вальядоліду. 

Студентам для заповнення потрібно вказати заплановану відповідність перезарахування дисциплін з програми навчання Університету Вальядоліду в НЛТУ України за обраний семестр мобільності (20-30 кредитів ЄКТС). При заповненні пропозиції щодо мобільності студентам консультуватись з координаторами академічної мобільності у навчально-наукових інститутах.

Аспірантам для заповнення потрібно вказати заплановану програму мобільності (на період 5 місяців, кількість годин роботи над дисертацією має відповідати повному семестру 30 кредитів ЄКТС). При заповненні пропозиції щодо мобільності аспірантам консультуватись з науковим керівником (-ами).

 • Мотиваційний лист
 • Документ, що підтверджує несприятливі фінансові або соціальні умови (для осіб з несприятливими фінансовими або соціальними умовами)
 • Документ, що підтверджує інвалідність (для осіб з інвалідністю)
 • Декларація про дотримання податкових та національних страхових зобов'язань щодо грантів (повинна бути підписана заявником).

Після надання всієї інформації та завантаження документів буде сформована розписка, яка повинна бути підписана та завантажена на онлайн-платформу UVAMOBPLUS для завершення процесу подання заявки.

Оцінювання претендентів відбуватиметься НЛТУ України та Університетом Вальядоліду за критеріями:
Для студентів/аспірантів:

 • Академічна успішність (вага критерію 60%)
 • Мотивація (вага критерію 20%)
 • Доречність пропозиції щодо мобільності (вага критерію 20%)

Дедлайн подання документів на участь в конкурсі ‒ 16 квітня 2021 р., 11:00 год. за іспанським часом (Spanish time). Усі документи повинні бути завантажені на онлайн-платформу  UVAMOBPLUS, статус заявки – завершено!

З питаннями щодо участі в конкурсі звертатися до відділу міжнародних зв’язків НЛТУ України за адресою: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Лесюк Галина Миколаївна, viber, telegram, whats app 098 55 92 780

Ознайомитися з відгуками студентів та викладачів, які реалізували право на академічну мобільність в Університеті Вальядоліду за попередніми конкурсними відборами можна за посиланнями:  1, 2, 3, 4.

Додатки:

 1. Положення про академічну мобільність учасників освітнього процесу в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України”.
 2. Англомовне оголошення.
 3. Керівництво як заповнювати заявку в онлайн-системі.

Відділ міжнародних зв’язків

У рамках проекту «Зелені універститети», який фінансується Вишеградським фондом, у період з 01 березня по 03 травня 2021р. п’ять університетів-партнерів оголошують спільний відеоконкурс.

Університети-партнери:

 • Університет м. Печа (м.Печ, Угорщина);
 • Чеський університет природничих наук (м.Прага, Чехія);
 • Словацький університет сільськогосподарських наук (м.Нітра, Словакія);
 • Університет у м. Карагуєвці (м.Карагуєваць, Сербія);
 • Національний лісотехнічний університет України (м.Львів, Україна).

Мета відеоконкурсу – заохотити студентів та працівників університетів поширювати свої ідеї та брати участь у програмах і проектах із питань зміни клімату.

У рамках відеоконкурсу учасники повинні підготувати та завантажити  після реєстрації на онлайн-платформу власноруч створені відео, на яких показано, як вони можуть сприяти більш екологічному,  енергоефективному, здоровому способу життя та чистому довкіллю.

Учасниками відеоконкурсу можуть бути: студенти, аспіранти, викладачі, наукові, адміністративні працівники.

ВИМОГИ ДО ВІДЕО

Відео учасників:

 • можуть бути загальними (наприклад, рекомендації щодо впровадження освіти для сталого розвитку) чи дуже конкретними (сортування сміття, використання енергоефективної побутової техніки вдома);
 • можуть стосуватися діяльності університету чи особистих практик/звичок;
 • обов’язково повинні відповідати тематиці: зміни клімату і охорона довкілля.

Для ідейного натхнення для створення відео запрошуємо переглянути відео кампанії проекту:

Технічні вимоги до відео:

 • MP4 формат, розмір – до 15 MB, до 60 сек.
 • Відео може бути створене за допомогою смартфону.
 • Відео може бути записане у форматі розповіді.
 • У відео можна накласти субтитри за потреби.

Увага! Змістове наповнення відео – це ідея учасника. Однак відповідність тематиці і технічним вимогам є необхідною умовою участі в конкурсі.

Реєстрація для участі у відеоконкурсі за посиланням:

РЕЄСТРАЦІЯ

Після реєстрації Вам надійде відповідне підтвердження на емейл. Детальніше тут.

Завантажити відео ви зможете за вказаним у емейлі посиланням з 01 березня до 03 травня 2021р.

Критерії та процедура оцінювання відео:

Усі відео учасників з усіх університетів-партнерів будуть оцінюватись кожним членом міжнародного журі, до якого ввійдуть двоє представників із кожного університету-партнеру.

Критерії оцінювання:

 • Практичність (простота  реалізації)  ідеї (0-10 балів)
 • Інноваційність ідеї (0-10 балів)
 • Технічна якість відео (0-10 балів)

За результатами оцінювання буде сформовано загальний рейтинг відео та рейтинг відео по кожному університету.

v4gu cont schedule

 

ПРИЗОВИЙ ФОНД

 • 1 місце – 1 електровелосипед
 • 2 місце – 4 електросамокати
 • 3 місце – 7 павер банків із сонячною батареєю
 • Глядацькі симпатії – 10 термогорнят

Увага! Призи відрізняються в кожному університеті-партнері.

Призи 1-3 місця із призового фонду НЛТУ України отримають учасники НЛТУ України, чиї відео отримали найвищі бали за результатами оцінювання міжнародним журі.

Глядацькі симпатії:

4 травня 2021 р. (коли завантаження відео на онлайн-платформі буде закрито), всі відео будуть розміщені Університетом м. Печа на створеній сторінці Green University в Instagram. Призи глядацьких симпатій отримають учасники, відео яких отримали найбільше вподобань (лайків).

Посилання на сторінку буде поширене 5 травня 2021р.

Вподобання (лайки) за відео можна буде ставити впродовж 5-15 травня 2021р.

16 травня 2021 р. за критерієм – кількість вподобань (лайків) буде сформовано загальний рейтинг відео та рейтинг відео у розрізі кожного університету-партнера.

Якщо учасник отримав за результатами оцінювання журі приз із 1-3 місце, і його відео також увійшло до топ-10 за результатами глядацьких симпатій, то такий учасник отримує тільки приз із 1-3 місця,  а приз глядацьких симпатій отримає учасник, чиє відео за кількістю вподобань (лайків) знаходиться на наступній позиції у рейтингу відео по університету.

Церемонія нагородження призів відбудеться
17 травня 2021р.

Telegram бесіда лісотехніків-учасників відеоконкурсу: https://t.me/joinchat/nDPAM5uh0984ZWRi

Контактна особа - Лесюк Галина, відділ міжнародних зв’язків НЛТУ України: адміністративний корпус НЛТУ України, кім.10. е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Viber 098 55 92 780

ОГОЛОШЕННЯ

З 25 до 27 березня 2021 року в Державному вищому навчальному закладі “Національний лісотехнічний університет України” здійснюватиметься “oнлайн візит” експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) для проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології ОП «Інформаційні системи та технології» (ID у ЄДЕБО 24969) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Експертна група призначена наказом НАЗЯВО від 10 березня 2021 року № 521-Е.

25 березня 2021 року з 15.20 до 16.00 год. відбудеться відкрита зустріч з членами експертної групи.

Підключитися до зустрічі можна за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/73746702569?pwd=VGxkaEJvbml4cVVtWU94TTlDYllSZz09

Ідентифікатор конференції: 737 4670 2569
Код доступу: 2021

Arbosumnit202118-21 березня на базі Ботанічного саду НЛТУ буде проводитись найбільша подія в Україні щодо догляду за деревами - #Arbosummit2021.
Практична та лекційна зустріч арбористів - спеціалістів з догляду за деревами та спеціалістів по роботі з платформи. Метою зборів є формування спільноти арбористів, навчання, спілкування та обмін досвідом, отримання практичних навичок та теоретичних знань у галузі догляду за деревами, техніки безпеки та роботи в кроні з використанням альпіністського спорядження, навичок лікування пошкоджень дерев. Зустріч відбуватиметься на засадах рівності учасників, вільного та відкритого спілкування у дружній невимушеній атмосфері на свіжому повітрі. Кожний учасник матиме унікальну можливість попрацювати з деревами ботсаду, висловити свої думки та поспілкуватись з однодумцями, запропонувати теми для обговорення. Любов та свідоме ставлення до дерев та природи загалом, є обов'язковою умовою участі у зустрічі.
Участь - безкоштовна.
Для участі необхідно зареєструватися тут:

logo nltuНАЦІОНАЛЬНИЙ
ЛІСОТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНИ

 

 

© 2019 НЛТУ України

Адреса

  79057, м.Львів,
    вул. Ген.Чупринки, 
103
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Підтримка

Центр веб-комунікацій

Матеріали, пропозиції та побажання надсилайте на електронну адресу site@nltu.edu.ua

При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.

JoomShaper