Мала лісова академія

Завданнями МЛА є відбір, подальше навчання і виховання здібних дітей, вивчення лісових наук і природи рідного краю, залучення молоді до роботи з охорони природи і лісу зокрема.


Заняття в МЛА проводять досвідчені викладачі та науковці університету, які допомагають учнівській молоді вибрати наукову мету, залучити її до наукової творчості та активного процесу навчання. 

До МЛА приймаються учні 10-11класів, які мають добру успішність у школі і виявили нахил до природничих наук. 

Створено три філіали МЛА - в містах Луцьку і Нововолинську Волинської обл. та Турці Львівської обл. Крім того, учні м.Львова та навколишніх населених пунктів навчаються на денному відділенні МЛА. 

У МЛА є відділення лісового та садово-паркового господарства, екології та охорони навколишнього середовища, ландшафтної архітектури, дизайну, лісоінженерної справи , технології деревообробки, обладнання лісового комплексу, автоматизованого управління технологічними процесами, обліку і аудиту, менеджменту організацій. Під час навчання слухачі МЛА виконують контрольні роботи з загальноосвітніх і спеціальних дисциплін. Заключним етапом навчання є проведення підсумкової наукової конференції найбільш обізнані учасники якої за успішними результатами подальшої співбесіди стають студентами університету.

Адреса

Національний лісотехнічний 
університет України
вул. Генерала Чупринки, 103, м.Львів, 79057
тел.: (032) 237 80 94, 237 79 88
E-mail: nltu@ukr.net

JoomShaper