Центр веб-комунікацій

IMG 20191027 170233

Керівник центру веб-комунікацій 
Яркун Володимир Ігорович

 ЯРКУН Володимир Ігорович
 керівник центру веб-комунікацій

 

 79057, м. Львів, вул. Генерала Чупринки 103, к.15/1

 

 site(at)nltu.edu.ua

 
 www.nltu.edu.ua
 

 
ПОЛОЖЕННЯ про офіційний сайт Національного лісотехнічного університету України

Центр веб-комунікацій забезпечує і координує роботу офіційного сайту університету. Центр забезпечує адміністративну підтримку сайту, розміщення нової інформації на сайті, архівування та видалення застарілої інформації.

Центр веб-комунікацій у своїй роботі тісно співпрацює з інформаційно-обчислювальним центром (ІОЦ) університету (використовує наявні матеріально-технічні засоби, отримує технічну, інформаційну та іншу допомогу співробітників ІОЦ тощо).

Центр веб-комунікацій здійснює консультування працівників університету, які зацікавлені в розміщенні інформації на сайті, щодо реалізації технічних рішень і поточних проблем, пов’язаних з інформаційним наповненням відповідного розділу.

Підготовку та надання інформації до Центру веб-комунікацій для розміщення на сайті забезпечують відповідальні працівники структурних підрозділів університету, які мають відповідне доручення керівників структурних підрозділів. Призначення відповідальних працівників структурних підрозділів університету здійснюється керівниками цих підрозділів і затверджується на їх засіданнях.

Порядок розміщення інформації на сайті

Інформація для розміщення на сайті надається до Центру веб-комунікацій за допомогою електронної пошти This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. або на електронних носіях. Матеріали для розміщення на сайті приймаються виключно з наперед заявлених електронних поштових адрес. 

У разі подання інформації електронною поштою у темі листа треба вказати “Інформація для сайту - <Назва підрозділу>”. Інформація має бути підготовлена спеціально для розміщення на сайті. Текст для розміщення на сайті повинен бути наданий у форматі DOC, DOCX. Зображення, які містяться у тексті, потрібно також подавати окремо у форматі JPEG або PNG. В імені файлу потрібно відобразити зміст зображення (назва фото, прізвище, тощо), а у тексті – бажане місце розміщення.

Близько 40% працівників університету вже отримали корпоративну пошту. 

Для створення корпоративної пошти працівникам слід особисто звернутися у Центр веб-комунікацій. Або подати заявку в електронному вигляді на скриньку This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. в якій обов'язково вказати:

  • Прізвище Ім'я Побатькові (українською та англійською мовами);
  • Посаду; 
  • Назву структурного підрозділу;
  • Бажане формулювання адреси <________>@nltu.edu.ua;
  • Контактний номер, або діюча електронна скринька - для зворотнього звязку.

Після схвалення та створення корпоративної поштової скриньки Вас буде поінформовано.

Last modified on Thursday, 14 November 2019 13:37

logo nltuUKRAINIAN
NATIONAL
FORESTRY
UNIVERSITY

 

 

© 2019 НЛТУ України

Address

  103, Gen. Chuprynky St., Lviv, 79057
(032) 237 80 94,
    (032) 237 79 88
nltu@ukr.net
www.nltu.edu.ua
 f  facebook.com/nltu.edu.ua

Support

Web Communications Center

site@nltu.edu.ua

JoomShaper