Доступ до бази даних Scopus відкрито!

scopus nltu

1 вересня 2021 року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №963 від 1.09.2021 року, згідно укладеного договору із Державною науково-технічною бібліотекою України (ДНТБ України), відкрито доступ до електронної наукової бази даних Scopus.

Закладам вищої освіти та науковим установам продовжено доступ до баз даних Web of Science/Scopus за бюджетні кошти. Відповідний наказ оприлюднено на сайті МОН.

Scopus є інструментом для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Індексує 38 млн. записів з 18 тис. назв наукових видань 5 тис. видавців. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SCOPUS є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. Пошуковий апарат SCOPUS інтегрований з пошуковою системою Scirus для пошуку веб-сторінок та патентною базою даних.

Доступ до бази даних можливий із локальної мережі університету, або із комп'ютерного залу науково-технічної бібліотеки НЛТУ України.

Нагадаємо, що крім зазначеної науковометричної бази даних ви також можете відівідати і інші електронні ресурси:

Google Book Search – проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google  містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Вільний доступ в інтернеті.

Google Scholar – повнотекстовий пошук наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.

Електронна бібліотека авторефератів дисертацій (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 55 тис. текстів авторефератів дисертацій, захищених в Україні з 1998 р. Складова Електронного фонду.
Вільний доступ в інтернеті.

Електронні наукові фахові видання (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені тільки в електронному вигляді.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – 23,5 тис. статей, сформованих за ініціативи Інституту програмних систем НАН України.
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України  («Асоціація УРАН») – реєстр наукових періодичних видань України на платформі OpenJournalSystems (OJS).
Вільний доступ в інтернеті.

Наукова періодика України (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – українські наукові періодичні видання, представлені як у друкованому, так і в електронному вигляді (на жовтень 2011 р. – 1690 екз.).
Вільний доступ в інтернеті.

Реферативна база даних «Україніка наукова» (Ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського) – національні реферативні ресурси, представлені у галузевих серіях Українського реферативного журналу «Джерело». Охоплює природничі, технічні, суспільні, гуманітарні та медичні науки.

Last modified on Четвер, 21 жовтня 2021 11:51