Вступна кампанія: інформація про надходження заяв

P1017889Станом на ранок 18 липня  приймальна комісія Національного лісотехнічного університету України отримала 1811 заяв від вступників – на базі повної загальної середньої освіти та освітнього ступеня «молодший спеціаліст». Освітній ступінь бакалавра на денній формі навчання бажають здобувати в НЛТУ більше 1500 абітурієнтів, та більше 200 – на заочній.

ТОП-5 спеціальностей, які користуються найбільшим попитом:

• Комп’ютерні науки
  • Менеджмент організацій і адміністрування
  • Інформаційні системи та технології
  • Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності
  • Облік і оподаткування

Також велика кількість заяв надходить на спеціальності: Екологія, Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, Деревообробні та меблеві технології, Лісове господарство, Економіка підприємства.

Цього року найбільшу цікавість серед абітурієнтів-2019 викликала спеціальність Комп'ютерні науки в інституті деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну. Саме її найчастіше обирають вступники при подачі заяв на вступ до Національного лісотехнічного університету України, говорить відповідальний секретар приймальної комісії Роман Оріховський.

Нагадаємо, прийом документів на 1 курс закінчуємо 22 липня о 18 годині.

Юлія Гербут

Національний лісотехнічний