START. Розпочато прийом документів в НЛТУ України

P1017815Сьогодні, 10 липня 2019 року о 9.00 год у фойє головного корпусу НЛТУ України приймальна комісія університету розпочала прийом документів для осіб на основі повної загальної середньої освіти. З цього дня абітурієнти можуть подавати заяви та документи до Національного лісотехнічного університету України.

Довідка абітурієнта

Прийом документів проводиться:

Із 10 липня до 22 липня 2019 р. – для осіб на основі повної загальної середньої освіти, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

Із 10 липня до 16 липня 2019 р. – для осіб, які вступають на основі творчих конкурсів (напрями «Дизайн», «Архітектура та містобудування»), співбесіди, вступних іспитів.

Щодо електронних кабінетів, то їх цього року можна створювати до 30 серпня.

Перелік необхідних документів для вступу:

• документ про освіту і додаток до нього;
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (виданий у 2017 - 2019 рр., Іноземна мова 2018 - 2019 рр.);
  • 4 кольорових фотокартки розміром 3x4 см;
  • копії документів, які дають право на пільги;
  • копія 1, 2 і 12 сторінок паспорта;
  • копія довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копія приписного посвідчення (або військового квитка);
  • папка-швидкозшивач, 2 конверти з марками, 1 конверт формату А5.

Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), приписне свідоцтво (військовий квиток) та оригінал документа про освіту і додатка до нього вступник подає особисто.

Перелік конкурсних предметів (вагових коефіцієнтів) за спеціальностями при вступі у 2019 році

Для того щоб дізнатися про спеціальні умови участі в конкурсному відборі та графік вступних випробувань переходьте на сайт Приймальної комісії НЛТУ України.

Юлія Гербут

Last modified on Понеділок, 22 липня 2019 14:02