Відбулося засідання Вченої ради університету

P1017799В залі засідань Національного лісотехнічного університету України 27 червня відбулося чергове засідання Вченої ради університету, на якому було розглянуто безліч питань.

Заслухали доповідь заступника директора ННІ ІМАКІТ доц. Гасія О.Б. про студентську науково-дослідну роботу у Навчально-науковому інституті інженерної механіки автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

Про еколого-економічну підготовку кадрів для сталого розвитку доповів завідувач кафедри екологічної економіки доц. Дубовіч І.А.

Директори навчально-наукових інститутів та завідувачі кафедр представили обрані кандидатури за конкурсом на посади науково-педагогічних працівників та присвоєння вчених звань.

Про призначення іменних стипендій та премій студентам у І семестрі 2019-2020 навчального року розказав керівник навчально-наукового відділу доц. Салабай Р.Г., а також про проект Положення про порядок ліквідації академічної заборгованості студентами Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України».

Вчена рада рекомендувала до друку рукописи навчальних посібників, чергового номера збірника наукових праць «Науковий вісник НЛТУ України» за 2019 р.

P1017750  P1017759  P1017768

Юлія Гербут