Реєстрація на творчі конкурси для вступу

vstup 2З 24 червня розпочинається реєстрація на творчі конкурси для вступу до Національного лісотехнічного університету України на спеціальності

• 022 “Дизайн”
  • 191 “Архітектура та містобудування”

Реєстрація вступників для участі в творчих конкурсах для вступу на спеціальності першого (бакалаврського) рівня вищої освіти:

• 022 «Дизайн» (для вступників на базі ПЗСО і на базі ОКР “Молодший спеціаліст”)
  • 191 «Архітектура та містобудування»

на місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься з 24 червня до 6 липня 2019 року.

Документи приймають в авдиторії 103 навчального корпусу № 1 з 10-00 до 17-00 год.

Для участі у творчому конкурсі на місця державного та регіонального замовлення вступники подають:

• заяву в паперовій формі;
  • оригінал та копію документа, що посвідчує особу;
  • кольорову фотокартку розміром 3×4 см;
  • документ про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Передбачено електронну реєстрацію: вступники надсилають на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  такі документи:

• скановану копію заяви (з обов’язковим зазначенням спеціальності та сесії творчого конкурсу)  - заява
  • скановану кольорову копію документа, що посвідчує особу (ID картки та виписки з реєстру про місце проживання);
  • скановану копію документа про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про завершення її здобуття до 10 липня.

Вступнику, який здійснив електронну реєстрацію, потрібно прийти у Приймальну комісію університету з паспортом (ID карткою) перед вступним випробуванням (творчим конкурсом до 5 липня 2019 року) та отримати аркуш результатів вступних випробувань у який необхідно вклеїти фотокартку вступника. Затверджений Приймальною комісією (авд. 103 навчального корпусу № 1) аркуш результатів вступних випробувань разом з документом, що посвідчує особу є перепусткою до авдиторії де проводиться творчий конкурс згідно із затвердженим графіком.

Реєстрація для участі в творчому конкурсі не є фактом подання заяви вступника для вступу на навчання до ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”.

Подання документів вступниками проводиться з 10 липня до 16 липня 2019 року для осіб, які вступають на основі творчих конкурсів на спеціальності 022 «Дизайн»  та 191 «Архітектура та містобудування» на базі ПЗСО в електронному вигляді, а для вступників на спеціальність 022 «Дизайн» на базі ОКР “Молодший спеціаліст” – у паперовому вигляді у авд. 103 навчального корпусу №1.

Приймальна комісія НЛТУ України

Last modified on Вівторок, 18 червня 2019 20:19